Kingston Technology High Endurance 128 GB MicroSD UHS-I Třída 10
Kód: PAMKINSDG0212Detailní popis produktu
Kingston Technology High Endurance 128 GB MicroSD UHS-I Třída 10| Vodotěsné až do | 1 m |
| Ochranné funkce | Odolnost proti výkyvům teplot, Odolný proti nárazům, Voděodolný |
| Barva | Bílá, Černá |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX7 |
| Certifikace | FCC |
| Hloubka | 15 mm |
| Šířka | 11 mm |
| Výška | 1 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Kapacita | 128 GB |
| Rychlost čtení | 95 MB/s |
| Typ flash karty | MicroSD |
| UHS Speed Class (rychlostní třída) | Class 1 (U1) |
| Rychlost zápisu | 45 MB/s |
| Třída aplikačního výkonu | A1 |
| Třída Flash paměťové karty | Třída 10 |
| Typ vnitřní paměti | UHS-I |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -25 - 85 °C |
| Kód harmonizovaného systému | 85235190 |
| Varování | Nevystavujte vysokým teplotám., Zabraňte kontaktu s vodou a vlhkostí., Skladujte mimo dosah silných zdrojů elektromagnetického záření. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SecureDigital flash memories |
|---|---|
| EAN: | 740617290141 |
| Vodotěsné až do: | 1 m |
| Ochranné funkce: | Odolnost proti výkyvům teplot, Odolný proti nárazům, Voděodolný |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IPX7 |
| Certifikace: | FCC |
| Hloubka: | 15 mm |
| Šířka: | 11 mm |
| Výška: | 1 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Kapacita: | 128 GB |
| Rychlost čtení: | 95 MB/s |
| Typ flash karty: | MicroSD |
| UHS Speed Class (rychlostní třída): | Class 1 (U1) |
| Rychlost zápisu: | 45 MB/s |
| Třída aplikačního výkonu: | A1 |
| Třída Flash paměťové karty: | Třída 10 |
| Typ vnitřní paměti: | UHS-I |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -25 - 85 °C |
| Kód harmonizovaného systému: | 85235190 |
| Varování: | Nevystavujte vysokým teplotám., Zabraňte kontaktu s vodou a vlhkostí., Skladujte mimo dosah silných zdrojů elektromagnetického záření. |
