Einhell GP-CT 36/35 35 cm Baterie Černá, Červená
Kód: NAKEINPKA0018Detailní popis produktu
Einhell GP-CT 36/35 35 cm Baterie Černá, Červená| Délka držadla | Rukojeť ve tvaru D |
| Maximální průměr řezu | 35 cm |
| Typ hlavy | Nylonová struna |
| Model | Strunový vyžínač |
| Barva | Červená, Černá |
| Vyjímatelná baterie | Ano |
| Napětí baterie | 18 V |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Hmotnost | 3,45 kg |
| Nabíječka baterie | Ne |
| Včetně baterie | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Scythes and Trimmers |
|---|---|
| EAN: | 4006825670608 |
| Délka držadla: | Rukojeť ve tvaru D |
| Maximální průměr řezu: | 35 cm |
| Typ hlavy: | Nylonová struna |
| Model: | Strunový vyžínač |
| Barva: | Červená, Černá |
| Vyjímatelná baterie: | Ano |
| Napětí baterie: | 18 V |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Hmotnost: | 3,45 kg |
| Nabíječka baterie: | Ne |
| Včetně baterie: | Ne |
