Přenosné projekční plátno Maclean, kompaktní, podlahové, 66", 16:9, MC-210
Kód: SYSMCNEKR0021Detailní popis produktu
Přenosné projekční plátno Maclean, kompaktní, podlahové, 66", 16:9, MC-210| Způsob uchycení | Volně stojící |
| Viditelný povrch | 145 x 82 cm |
| Úhlopříčka displeje | 66" |
| Průměrná velikost obrazovky (výška x šířka) | 160 x 190 cm |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Varování | Montáž na strop nebo stěnu by měla být provedena podle pokynů, aby byla zajištěna stabilita a bezpečnost., Projekční plátno uchovávejte mimo dosah zdrojů ohně a tepla, aby nedošlo k poškození materiálu., Při rozbalování a rolování síta buďte opatrní, abyste si nepořezali prsty. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Screens for projectors |
|---|---|
| EAN: | 5902211135401 |
| Způsob uchycení: | Volně stojící |
| Viditelný povrch: | 145 x 82 cm |
| Úhlopříčka displeje: | 66" |
| Průměrná velikost obrazovky (výška x šířka): | 160 x 190 cm |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Varování: | Montáž na strop nebo stěnu by měla být provedena podle pokynů, aby byla zajištěna stabilita a bezpečnost., Projekční plátno uchovávejte mimo dosah zdrojů ohně a tepla, aby nedošlo k poškození materiálu., Při rozbalování a rolování síta buďte opatrní, abyste si nepořezali prsty. |
