Yale YKB/200/BB2 Schránka na klíče kovová černá
Kód: ARBYALSEJ0042
Skladem
Detailní informace
Detailní popis produktu
Nejlepší použití Klíč
Způsob uchycení Zeď
Barva Černá
Typ zámku Kód
Model Úložná skříňka
Materiál Kov
Výška 200 mm
Šířka 160 mm
Hloubka 80 mm
Doplňkové parametry
Kategorie: Safes and cassettes
EAN: 5010609081572
Nejlepší použití: Klíč
Způsob uchycení: Zeď
Barva: Černá
Typ zámku: Kód
Model: Úložná skříňka
Materiál: Kov
Výška: 200 mm
Šířka: 160 mm
Hloubka: 80 mm