Dell ProMaxSlim FCS1250 Ultra 7, 265, 32 GB DDR5, 5600, SSD 1 TB, RTX A1000_8 GB, Windows 11 Pro, 2 roky
Kód: KOMDELKOP1642Detailní popis produktu
Dell ProMaxSlim FCS1250 Ultra 7, 265, 32 GB DDR5, 5600, SSD 1 TB, RTX A1000_8 GB, Windows 11 Pro, 2 roky| Počet jader procesoru | 20 |
| Maximální turbo výkon | 182 W |
| Generace procesoru | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 30 MB |
| Výkonná jádra | 8 |
| Základní výkon procesoru | 65 W |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Počet vláken procesoru | 20 |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Účinná jádra | 12 |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Model procesoru | 265 |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,3 GHz |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Počet nainstalovaných úložišť | 1 |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| Celková kapacita úložiště | 1 TB |
| Ukládací médium | SSD |
| Typ paměti SSD | TLC |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Formát SSD | M.2 |
| Napájecí zdroj | 360 W |
| Umístění / poloha | Horizontání/vertikální |
| Barva | Černá |
| Typ skříně | Slim PC |
| Zvukový čip | Realtek ALC3204 |
| Výška | 303,5 mm |
| Hmotnost | 3,97 kg |
| Šířka | 95 mm |
| Hloubka | 293 mm |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 2x2 Typ-C | 1 |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Non-ECC | Ano |
| Vnitřní paměť | 32 GB |
| Rozvržení paměti | 1 x 32 GB |
| Přenosová rychlost dat paměti | 5600 MT/s |
| Výrobce diskrétních GPU | NVIDIA |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ diskrétní grafické paměti | GDDR6 |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA RTX A1000 |
| Diskrétní grafický adaptér | Ano |
| Typ produktu | PC |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Osvědčení o udržitelnosti | EPEAT Silver, ENERGY STAR |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Professional computers |
|---|---|
| Počet jader procesoru: | 20 |
| Maximální turbo výkon: | 182 W |
| Generace procesoru: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 30 MB |
| Výkonná jádra: | 8 |
| Základní výkon procesoru: | 65 W |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Počet vláken procesoru: | 20 |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 7 |
| Účinná jádra: | 12 |
| Typ paměti cache procesoru: | Smart Cache |
| Model procesoru: | 265 |
| Takt procesoru při přetaktování: | 5,3 GHz |
| Počet instalovaných SSD: | 1 |
| Počet nainstalovaných úložišť: | 1 |
| Celková kapacita SSD: | 1 TB |
| Celková kapacita úložiště: | 1 TB |
| Ukládací médium: | SSD |
| Typ paměti SSD: | TLC |
| Kapacita disku SSD: | 1 TB |
| Formát SSD: | M.2 |
| Napájecí zdroj: | 360 W |
| Umístění / poloha: | Horizontání/vertikální |
| Barva: | Černá |
| Typ skříně: | Slim PC |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3204 |
| Výška: | 303,5 mm |
| Hmotnost: | 3,97 kg |
| Šířka: | 95 mm |
| Hloubka: | 293 mm |
| Poskytovaný operační systém: | Windows 11 Pro |
| Architektura operačního systému: | 64bitový |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu: | Ano |
| Počet portů USB 2.0: | 4 |
| Verze DisplayPortu: | 1.4a |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C: | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts: | 3 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A: | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 3 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 2x2 Typ-C: | 1 |
| Typ vnitřní paměti: | DDR5-SDRAM |
| Non-ECC: | Ano |
| Vnitřní paměť: | 32 GB |
| Rozvržení paměti: | 1 x 32 GB |
| Přenosová rychlost dat paměti: | 5600 MT/s |
| Výrobce diskrétních GPU: | NVIDIA |
| Paměť grafické karty: | 8 GB |
| Typ diskrétní grafické paměti: | GDDR6 |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | NVIDIA RTX A1000 |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ano |
| Typ produktu: | PC |
| Trusted Platform Module (TPM): | Ano |
| Tržní kategorie: | Firemní |
| Verze Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Osvědčení o udržitelnosti: | EPEAT Silver, ENERGY STAR |
