Dell Pro Slim Essential QVS1260 i5-14400, 8 GB RAM, 4800, SSD 512 GB, Intel UHD 730, WLAN + BT, klávesnice + myš, Windows 11 Pro, USB DVD mechanika DW316, 3 roky profesionální podpory
Kód: KOMDELKOP1637Detailní popis produktu
Dell Pro Slim Essential QVS1260 i5-14400, 8 GB RAM, 4800, SSD 512 GB, Intel UHD 730, WLAN + BT, klávesnice + myš, Windows 11 Pro, USB DVD mechanika DW316, 3 roky profesionální podpory| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Počet vláken procesoru | 16 |
| Základní frekvence efektivních jader | 1,8 GHz |
| Základní frekvence výkonných jader | 2,5 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 3,5 GHz |
| Model procesoru | i5-14400 |
| Maximální turbo výkon | 148 W |
| Výkonná jádra | 6 |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 4,7 GHz |
| Počet instalovaných procesorů | 1 |
| Základní výkon procesoru | 65 W |
| Účinná jádra | 4 |
| Generace procesoru | Intel Core i5-14xxx |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 20 MB |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,7 GHz |
| Počet jader procesoru | 10 |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Výrobce ovladače WLAN | MediaTek |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10, 1000 Mbit/s, 100 Mbit/s |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model řadiče WLAN | MediaTek MT7920 |
| Bluetooth | Ano |
| Formát SSD | M.2 |
| NVMe | Ano |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Napájecí zdroj | 180 W |
| Typ skříně | Slim PC |
| Barva | Černá |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Slot pro zámek | Ano |
| Zvukový čip | Realtek ALC3204 |
| Výška | 303,5 mm |
| Šířka | 95 mm |
| Hloubka | 293 mm |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Maximální vnitřní paměť | 32 GB |
| Přenosová rychlost dat paměti | 4800 MT/s |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Rozvržení paměti | 1 x 8 GB |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel® UHD Graphics |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel UHD Graphics 730 |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Typ produktu | PC |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Professional computers |
|---|---|
| EAN: | 5901443354130 |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Počet vláken procesoru: | 16 |
| Základní frekvence efektivních jader: | 1,8 GHz |
| Základní frekvence výkonných jader: | 2,5 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora): | 3,5 GHz |
| Model procesoru: | i5-14400 |
| Maximální turbo výkon: | 148 W |
| Výkonná jádra: | 6 |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon): | 4,7 GHz |
| Počet instalovaných procesorů: | 1 |
| Základní výkon procesoru: | 65 W |
| Účinná jádra: | 4 |
| Generace procesoru: | Intel Core i5-14xxx |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 20 MB |
| Takt procesoru při přetaktování: | 4,7 GHz |
| Počet jader procesoru: | 10 |
| Typ paměti cache procesoru: | Smart Cache |
| Výrobce ovladače WLAN: | MediaTek |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 10, 1000 Mbit/s, 100 Mbit/s |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model řadiče WLAN: | MediaTek MT7920 |
| Bluetooth: | Ano |
| Formát SSD: | M.2 |
| NVMe: | Ano |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD: | PCI Express |
| Ukládací médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiště: | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD: | 1 |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Napájecí zdroj: | 180 W |
| Typ skříně: | Slim PC |
| Barva: | Černá |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3204 |
| Výška: | 303,5 mm |
| Šířka: | 95 mm |
| Hloubka: | 293 mm |
| Poskytovaný operační systém: | Windows 11 Pro |
| Architektura operačního systému: | 64bitový |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C: | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts: | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu: | Ano |
| Počet portů USB 2.0: | 4 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Maximální vnitřní paměť: | 32 GB |
| Přenosová rychlost dat paměti: | 4800 MT/s |
| Typ vnitřní paměti: | DDR5-SDRAM |
| Vnitřní paměť: | 8 GB |
| Rozvržení paměti: | 1 x 8 GB |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru: | Intel® UHD Graphics |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Intel UHD Graphics 730 |
| Výrobce integrovaného GPU: | Intel |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Verze Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM): | Ano |
| Typ produktu: | PC |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 3.x): | 1 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x): | 2 |
