ASUS ExpertCenter P500 SFF P500SV-05210H009X Intel Core 5 210H 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro PC Šedá
Kód: KOMASUKOP0104Detailní popis produktu
ASUS ExpertCenter P500 SFF P500SV-05210H009X Intel Core 5 210H 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro PC Šedá| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 3,6 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 12 MB |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Základní frekvence efektivních jader | 1,6 GHz |
| Základní frekvence výkonných jader | 2,2 GHz |
| Model procesoru | 210H |
| Výkonná jádra | 4 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Počet vláken procesoru | 12 |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,8 GHz |
| Účinná jádra | 4 |
| Generace procesoru | Intel Core (Series 2) |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Maximální turbo výkon | 115 W |
| Základní výkon procesoru | 45 W |
| Typ procesoru | Intel Core 5 |
| Wi-Fi | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Řadič LAN | Intel WGI219V |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Typ antény | 2x2 |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000 Mbit/s |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| NVMe | Ano |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Ukládací médium | SSD |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Velikost disku M.2 SSD | 2280 (22 x 80 mm) |
| Formát SSD | M.2 |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Certifikace 80PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Napájecí zdroj | 180 W |
| Certifikáty shody | REACH |
| Slot pro zámek | Ano |
| Hlasitost | 8,6 l |
| Barva | Šedá |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Typ skříně | SFF |
| Název barvy | Gray |
| Umístění / poloha | Svislý |
| Počet 3,5" pozic | 1 |
| Šířka | 93 mm |
| Hloubka | 296 mm |
| Hmotnost | 5,06 kg |
| Výška | 309 mm |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Software na vyzkoušení | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. McAfee® 1 years |
| Přibalený software | 1-month Adobe Creative Cloud Hard Bundle *Terms and exclusions apply. Offer only available in eligible markets. Eligible markets are determined at activation, and varies by region, device, and time. |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet konektorů SATA III | 2 |
| Line-in | Ano |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Line-out | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Paměťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Přenosová rychlost dat paměti | 5600 MT/s |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Graphics |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel Graphics |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Typ produktu | PC |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Ochrana heslem | HDD, Ano, Uživatel |
| Zvukový systém | High Definition Audio |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Integrovaný displej | Ne |
| Včetně klávesnice | Ne |
| Obsahuje myš | Ne |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Professional computers |
|---|---|
| EAN: | 4711636299510 |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora): | 3,6 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 12 MB |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Základní frekvence efektivních jader: | 1,6 GHz |
| Základní frekvence výkonných jader: | 2,2 GHz |
| Model procesoru: | 210H |
| Výkonná jádra: | 4 |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Počet vláken procesoru: | 12 |
| Takt procesoru při přetaktování: | 4,8 GHz |
| Účinná jádra: | 4 |
| Generace procesoru: | Intel Core (Series 2) |
| Typ paměti cache procesoru: | Smart Cache |
| Maximální turbo výkon: | 115 W |
| Základní výkon procesoru: | 45 W |
| Typ procesoru: | Intel Core 5 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Řadič LAN: | Intel WGI219V |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Typ antény: | 2x2 |
| Verze Bluetooth: | 5.4 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 1000 Mbit/s |
| Počet instalovaných SSD: | 1 |
| NVMe: | Ano |
| Typ optické jednotky: | Ne |
| Ukládací médium: | SSD |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Celková kapacita úložiště: | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| Velikost disku M.2 SSD: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Formát SSD: | M.2 |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Certifikace 80PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| Napájecí zdroj: | 180 W |
| Certifikáty shody: | REACH |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Hlasitost: | 8,6 l |
| Barva: | Šedá |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| Typ skříně: | SFF |
| Název barvy: | Gray |
| Umístění / poloha: | Svislý |
| Počet 3,5" pozic: | 1 |
| Šířka: | 93 mm |
| Hloubka: | 296 mm |
| Hmotnost: | 5,06 kg |
| Výška: | 309 mm |
| Architektura operačního systému: | 64bitový |
| Poskytovaný operační systém: | Windows 11 Pro |
| Software na vyzkoušení: | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. McAfee® 1 years |
| Přibalený software: | 1-month Adobe Creative Cloud Hard Bundle *Terms and exclusions apply. Offer only available in eligible markets. Eligible markets are determined at activation, and varies by region, device, and time. |
| Počet portů USB 2.0: | 4 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet konektorů SATA III: | 2 |
| Line-in: | Ano |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C: | 1 |
| Verze HDMI: | 1.4 |
| Konektor pro mikrofon (line-in): | Ano |
| Line-out: | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu: | Ano |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts: | 1 |
| Verze DisplayPortu: | 1.4 |
| Typ vnitřní paměti: | DDR5-SDRAM |
| Maximální vnitřní paměť: | 64 GB |
| Vnitřní paměť: | 16 GB |
| Paměťové sloty: | 2x SO-DIMM |
| Přenosová rychlost dat paměti: | 5600 MT/s |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Intel Graphics |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru: | Intel Graphics |
| Výrobce integrovaného GPU: | Intel |
| Tržní kategorie: | Firemní |
| Typ produktu: | PC |
| Trusted Platform Module (TPM): | Ano |
| Ochrana heslem: | HDD, Ano, Uživatel |
| Zvukový systém: | High Definition Audio |
| Zvukové výstupní kanály: | 7.1 kanály/kanálů |
| Verze Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Integrovaný displej: | Ne |
| Včetně klávesnice: | Ne |
| Obsahuje myš: | Ne |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Osvědčení o udržitelnosti: | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
