AMD EPYC 9335 procesor 3 GHz 128 MB L3 Tray
Kód: PROAMDAMC0180Detailní popis produktu
AMD EPYC 9335 procesor 3 GHz 128 MB L3 Tray| Thermal Design Power (TDP) | 210 W |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,4 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 128 MB |
| Počet jader procesoru | 32 |
| Typ procesoru | AMD EPYC |
| Včetně chladiče | Ne |
| Patice procesoru | Socket SP5 |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Model procesoru | 9335 |
| Nastavitelný TDP-up | 240 W |
| Krabice | Ne |
| Základní frekvence procesoru | 3 GHz |
| Počet vláken procesoru | 64 |
| Nastavitelný TDP-down | 200 W |
| Maximální počet linek PCI Express | 128 |
| Verze PCI Express slotů | 5.0 |
| Oblast trhu | Server |
| Šířka pásma paměti (max) | 576 GB/s |
| Podpora paměťových kanálů | 12 kanálů |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Varování | Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Likvidujte v souladu s místními předpisy., Zabraňte přímému kontaktu s vodou. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Processors AMD Epyc |
|---|---|
| Thermal Design Power (TDP): | 210 W |
| Typ paměti cache procesoru: | L3 |
| Takt procesoru při přetaktování: | 4,4 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 128 MB |
| Počet jader procesoru: | 32 |
| Typ procesoru: | AMD EPYC |
| Včetně chladiče: | Ne |
| Patice procesoru: | Socket SP5 |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Model procesoru: | 9335 |
| Nastavitelný TDP-up: | 240 W |
| Krabice: | Ne |
| Základní frekvence procesoru: | 3 GHz |
| Počet vláken procesoru: | 64 |
| Nastavitelný TDP-down: | 200 W |
| Maximální počet linek PCI Express: | 128 |
| Verze PCI Express slotů: | 5.0 |
| Oblast trhu: | Server |
| Šířka pásma paměti (max): | 576 GB/s |
| Podpora paměťových kanálů: | 12 kanálů |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR5-SDRAM |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ne |
| Varování: | Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Likvidujte v souladu s místními předpisy., Zabraňte přímému kontaktu s vodou. |
