Kärcher OC Handheld Compact bezdrátová tlaková myčka 150 l/h (1.328-120.0) Černá, Žlutá
Kód: NAKKARMCI0007Detailní popis produktu
Kärcher OC Handheld Compact bezdrátová tlaková myčka 150 l/h (1.328-120.0) Černá, Žlutá| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napětí baterie | 7,2 V |
| Barva | Žlutá, Černá |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Hose length | 5 m |
| Odklopitelný úchyt | Ano |
| Vodní filtr | Ano |
| Formát | Kompaktní |
| Rozsah tlaku | Vysokotlaký |
| Bajonetové upínání veškerého příslušenství | Ano |
| Hmotnost | 800 g |
| Šířka | 71 mm |
| Hloubka | 254 mm |
| Výška | 186 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,8 kg |
| Doba nabíjení baterie | 3 h |
| Maximální průtok | 150 l/h |
| Doba provozu | 12 min |
| Nastavitelný tlak | Ano |
| Maximální provozní tlak | 15 bar |
| Provozní doba s funkcí ECO | 30 min |
| Včetně kabelu USB | Ano |
| Láhev v ceně | Ano |
| Včetně hadic | Ano |
| Rotační tryska | Ano |
| Varování | Nesměrujte proud vody na osoby, zvířata nebo choulostivé povrchy., Nepoužívejte tlakovou myčku v blízkosti vodních zdrojů bez odpovídající ochrany před úrazem elektrickým proudem., Pravidelně kontrolujte stav napájecího kabelu a zástrčky, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pressure washers |
|---|---|
| EAN: | 4066529202123 |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napětí baterie: | 7,2 V |
| Barva: | Žlutá, Černá |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Hose length: | 5 m |
| Odklopitelný úchyt: | Ano |
| Vodní filtr: | Ano |
| Formát: | Kompaktní |
| Rozsah tlaku: | Vysokotlaký |
| Bajonetové upínání veškerého příslušenství: | Ano |
| Hmotnost: | 800 g |
| Šířka: | 71 mm |
| Hloubka: | 254 mm |
| Výška: | 186 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,8 kg |
| Doba nabíjení baterie: | 3 h |
| Maximální průtok: | 150 l/h |
| Doba provozu: | 12 min |
| Nastavitelný tlak: | Ano |
| Maximální provozní tlak: | 15 bar |
| Provozní doba s funkcí ECO: | 30 min |
| Včetně kabelu USB: | Ano |
| Láhev v ceně: | Ano |
| Včetně hadic: | Ano |
| Rotační tryska: | Ano |
| Varování: | Nesměrujte proud vody na osoby, zvířata nebo choulostivé povrchy., Nepoužívejte tlakovou myčku v blízkosti vodních zdrojů bez odpovídající ochrany před úrazem elektrickým proudem., Pravidelně kontrolujte stav napájecího kabelu a zástrčky, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem. |
