Qoltec 51556 zdroj/transformátor Vnitřní 65 W Černá
Kód: ZDLQOCNOT0070Detailní popis produktu
Qoltec 51556 zdroj/transformátor Vnitřní 65 W Černá| Typ napájení | Vnitřní |
| Výstupní výkon | 65 W |
| Prvky ochrany napájení | Zkrat, Přetížení, Přehřívání, Přepětí |
| Účel | Laptop |
| Kompatibilita značky | Lenovo |
| Výstupní napětí | 20 V |
| Výstupní proud | 3,25 A |
| Barva | Černá |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901878515564 |
| Typ napájení: | Vnitřní |
| Výstupní výkon: | 65 W |
| Prvky ochrany napájení: | Zkrat, Přetížení, Přehřívání, Přepětí |
| Účel: | Laptop |
| Kompatibilita značky: | Lenovo |
| Výstupní napětí: | 20 V |
| Výstupní proud: | 3,25 A |
| Barva: | Černá |
