Qoltec 51516.90W Napájecí adaptér pro Dell | 90 W | 19,5 V | 4.62A | 4,5 * 3,0 + kolík | + napájecí kabel
Kód: ZDLQOCNOT0016Detailní popis produktu
Qoltec 51516.90W Napájecí adaptér pro Dell | 90 W | 19,5 V | 4.62A | 4,5 * 3,0 + kolík | + napájecí kabel| Výstupní výkon | 90 W |
| Výstupní napětí | 19.5 V |
| Barva | Černá |
| Vstupní napětí | 220-240 V |
| Proud | Střídavý proud na stejnosměrný proud |
| Výstupní proud | 4,62 A |
| Kompatibilita značky | Dell |
| Prvky ochrany napájení | Přetížení, Přehřívání |
| Nastavitelné výstupní napětí | Ne |
| Vstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Účel | Notebook |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Výstup, stejnosměrný proud ve voltech | 19.5V |
| Výška | 31 mm |
| Šířka | 132 mm |
| Hmotnost | 292 g |
| Hloubka | 58 mm |
| Dodávané kabely | AC |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901878515168 |
| Výstupní výkon: | 90 W |
| Výstupní napětí: | 19.5 V |
| Barva: | Černá |
| Vstupní napětí: | 220-240 V |
| Proud: | Střídavý proud na stejnosměrný proud |
| Výstupní proud: | 4,62 A |
| Kompatibilita značky: | Dell |
| Prvky ochrany napájení: | Přetížení, Přehřívání |
| Nastavitelné výstupní napětí: | Ne |
| Vstupní frekvence: | 50/60 Hz |
| Účel: | Notebook |
| Typ napájení: | Vnitřní |
| Výstup, stejnosměrný proud ve voltech: | 19.5V |
| Výška: | 31 mm |
| Šířka: | 132 mm |
| Hmotnost: | 292 g |
| Hloubka: | 58 mm |
| Dodávané kabely: | AC |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
