Qoltec 50086.90W Napájecí adaptér pro HP Compaq | 90 W | 19V | 4.74A | 7,4 * 5,0 + kolík | + napájecí kabel
Kód: ZASQOCNOT0104Detailní popis produktu
Qoltec 50086.90W Napájecí adaptér pro HP Compaq | 90 W | 19V | 4.74A | 7,4 * 5,0 + kolík | + napájecí kabel| Výstupní proud | 4,74 A |
| Certifikace RoHS | Ano |
| Vstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Výstupní napětí | 19 V |
| Prvky ochrany napájení | Přehřívání, Zkrat, Přepětí, Přetížení |
| Barva | Černá |
| Vstupní napětí | 220 - 240 V |
| Účel | Notebook |
| Certifikace | CE |
| Kompatibilita | HP/Compaq |
| Typ napájení | Krytý |
| Šířka | 132 mm |
| Výška | 31 mm |
| Hmotnost | 345 g |
| Hloubka | 58 mm |
| Dodávané kabely | AC |
| Varování | Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše., Neotevírejte kryt napájecího zdroje., Chraňte před vlhkostí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901878500867 |
| Výstupní proud: | 4,74 A |
| Certifikace RoHS: | Ano |
| Vstupní frekvence: | 50/60 Hz |
| Výstupní napětí: | 19 V |
| Prvky ochrany napájení: | Přehřívání, Zkrat, Přepětí, Přetížení |
| Barva: | Černá |
| Vstupní napětí: | 220 - 240 V |
| Účel: | Notebook |
| Certifikace: | CE |
| Kompatibilita: | HP/Compaq |
| Typ napájení: | Krytý |
| Šířka: | 132 mm |
| Výška: | 31 mm |
| Hmotnost: | 345 g |
| Hloubka: | 58 mm |
| Dodávané kabely: | AC |
| Varování: | Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše., Neotevírejte kryt napájecího zdroje., Chraňte před vlhkostí. |
