Lenovo 4X21L54610 zdroj/transformátor Vnitřní 65 W Černá
Kód: ZDLLEVNOT0032Detailní popis produktu
Lenovo 4X21L54610 zdroj/transformátor Vnitřní 65 W Černá| Kompatibilita značky | Lenovo |
| USB Power Delivery | Ano |
| Účel | Laptop |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Vstupní napětí | 100 - 240 V |
| Vstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Výstupní napětí | 20 V |
| Výstupní proud | 3,25 A |
| Výstupní výkon | 65 W |
| Vstupní proud | 1.5 A |
| Verze USB Power Delivery | 3.0 |
| Barva | Černá |
| Hloubka | 28,5 mm |
| Výška | 56 mm |
| Hmotnost | 175 g |
| Délka kabelu | 1,7 m |
| Šířka | 56 mm |
| Šířka balení | 118 mm |
| Hmotnost včetně balení | 265 g |
| Výška balení | 80 mm |
| Hloubka balení | 95,5 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 8 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| EAN: | 195892083849 |
| Kompatibilita značky: | Lenovo |
| USB Power Delivery: | Ano |
| Účel: | Laptop |
| Typ napájení: | Vnitřní |
| Vstupní napětí: | 100 - 240 V |
| Vstupní frekvence: | 50/60 Hz |
| Výstupní napětí: | 20 V |
| Výstupní proud: | 3,25 A |
| Výstupní výkon: | 65 W |
| Vstupní proud: | 1.5 A |
| Verze USB Power Delivery: | 3.0 |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 28,5 mm |
| Výška: | 56 mm |
| Hmotnost: | 175 g |
| Délka kabelu: | 1,7 m |
| Šířka: | 56 mm |
| Šířka balení: | 118 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 265 g |
| Výška balení: | 80 mm |
| Hloubka balení: | 95,5 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 8 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
