Lenovo 40AW0065WW nabíječka na PDA/mobilní telefon Univerzální Černá AC Vnitřní
Kód: ZDLLEVNOT0021
Skladem
Detailní informace
Detailní popis produktu
Výstupní napětí 5,9,15,20 V
Maximální výstupní napětí 20 V
Vstupní frekvence 50 - 60 Hz
Vstupní proud 1.2 A
Vstupní napětí 100 - 240 V
Minimální výstupní napětí 5 V
Výkon adaptéru 65 W
Certifikáty shody CE
Délka kabelu 1,8 m
Plug and Play Ano
Barva Černá
Výška 30 mm
Šířka 59,7 mm
Hmotnost 117 g
Hloubka 42,5 mm
Hloubka balení 133 mm
Hmotnost včetně balení 457 g
Šířka balení 170 mm
Výška balení 70 mm
Kompatibilní nabíječka Univerzální
Typ nabíječky Vnitřní
Počet portů USB typu C 1
Typ zdroje AC
Verze USB Power Delivery 3.0
Provozní rozsah teplot (T-T) 0 - 35 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost 5 - 95%
Počet kusů v balení 1 kusů
Typy přiložených koncovek AU, US, UK, EU
Dodávané kabely USB typu C
Kód harmonizovaného systému 85044095
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti Ano
Doplňkové parametry
Kategorie: Power supplies for notebooks
EAN: 194552822231
Vstupní frekvence: 50 - 60 Hz
Vstupní proud: 1.2 A
Vstupní napětí: 100 - 240 V
Minimální výstupní napětí: 5 V
Výkon adaptéru: 65 W
Certifikáty shody: CE
Délka kabelu: 1,8 m
Plug and Play: Ano
Barva: Černá
Výška: 30 mm
Šířka: 59,7 mm
Hmotnost: 117 g
Hloubka: 42,5 mm
Hloubka balení: 133 mm
Hmotnost včetně balení: 457 g
Šířka balení: 170 mm
Výška balení: 70 mm
Typ nabíječky: Vnitřní
Počet portů USB typu C: 1
Typ zdroje: AC
Verze USB Power Delivery: 3.0