Lenovo 40AW0065WW nabíječka na PDA/mobilní telefon Univerzální Černá AC Vnitřní
Kód: ZDLLEVNOT0021Detailní popis produktu
Lenovo 40AW0065WW nabíječka na PDA/mobilní telefon Univerzální Černá AC Vnitřní| Výstupní napětí | 5,9,15,20 V |
| Maximální výstupní napětí | 20 V |
| Vstupní frekvence | 50 - 60 Hz |
| Vstupní proud | 1.2 A |
| Vstupní napětí | 100 - 240 V |
| Minimální výstupní napětí | 5 V |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Certifikáty shody | CE |
| Certifikace | CB, ErP, UL, FCC, IC, DoE, NRCan, RCM, PSB, PSE, BSMI, EAC, Kvalitet, UKrSEPRO, SII, ISC, STZ, INSM, PD3.0 |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Plug and Play | Ano |
| Barva | Černá |
| Výška | 30 mm |
| Šířka | 59,7 mm |
| Hmotnost | 117 g |
| Hloubka | 42,5 mm |
| Hloubka balení | 133 mm |
| Hmotnost včetně balení | 457 g |
| Šířka balení | 170 mm |
| Výška balení | 70 mm |
| Kompatibilní nabíječka | Univerzální |
| Typ nabíječky | Vnitřní |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Typ zdroje | AC |
| Verze USB Power Delivery | 3.0 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 35 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Typy přiložených koncovek | AU, US, UK, EU |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Kód harmonizovaného systému | 85044095 |
| Varování | Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše., Neotevírejte kryt napájecího zdroje., Chraňte před vlhkostí. |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| EAN: | 194552822231 |
| Výstupní napětí: | 5,9,15,20 V |
| Maximální výstupní napětí: | 20 V |
| Vstupní frekvence: | 50 - 60 Hz |
| Vstupní proud: | 1.2 A |
| Vstupní napětí: | 100 - 240 V |
| Minimální výstupní napětí: | 5 V |
| Výkon adaptéru: | 65 W |
| Certifikáty shody: | CE |
| Certifikace: | CB, ErP, UL, FCC, IC, DoE, NRCan, RCM, PSB, PSE, BSMI, EAC, Kvalitet, UKrSEPRO, SII, ISC, STZ, INSM, PD3.0 |
| Délka kabelu: | 1,8 m |
| Plug and Play: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 30 mm |
| Šířka: | 59,7 mm |
| Hmotnost: | 117 g |
| Hloubka: | 42,5 mm |
| Hloubka balení: | 133 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 457 g |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Výška balení: | 70 mm |
| Kompatibilní nabíječka: | Univerzální |
| Typ nabíječky: | Vnitřní |
| Počet portů USB typu C: | 1 |
| Typ zdroje: | AC |
| Verze USB Power Delivery: | 3.0 |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 35 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 5 - 95% |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Typy přiložených koncovek: | AU, US, UK, EU |
| Dodávané kabely: | USB typu C |
| Kód harmonizovaného systému: | 85044095 |
| Varování: | Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše., Neotevírejte kryt napájecího zdroje., Chraňte před vlhkostí. |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti: | Ano |
