Green Cell AD136P zdroj/transformátor Univerzální 150 W Černá
Kód: ZDLGCENOT0081Detailní popis produktu
Green Cell AD136P zdroj/transformátor Univerzální 150 W Černá| Účel | Laptop |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Výstupní proud | 7,5 A |
| Výstupní napětí | 20 V |
| Kompatibilita značky | Asus |
| Typ napájení | Univerzální |
| Prvky ochrany napájení | Přepěťová ochrana, Zkrat, Přehřívání |
| Výstupní výkon | 150 W |
| Proud | Střídavý proud na stejnosměrný proud |
| Vstupní frekvence | 50 Hz |
| Ochrana proti přepólování | Ano |
| Kompatibilita | Asus TUF Gaming FX505 X X571gt ROG Strix G531gt |
| Barva | Černá |
| LED indikátory | Výkon |
| Vhodné pro použití uvnitř | Ano |
| Snadná instalace | Ano |
| Hmotnost | 565 g |
| Dodávané kabely | AC |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Včetně napájecího adaptéru | Ano |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Model | Adaptér |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS07: Škodlivý |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5904326375307 |
| Účel: | Laptop |
| Vstupní napětí: | 230 V |
| Výstupní proud: | 7,5 A |
| Výstupní napětí: | 20 V |
| Kompatibilita značky: | Asus |
| Typ napájení: | Univerzální |
| Prvky ochrany napájení: | Přepěťová ochrana, Zkrat, Přehřívání |
| Výstupní výkon: | 150 W |
| Proud: | Střídavý proud na stejnosměrný proud |
| Vstupní frekvence: | 50 Hz |
| Ochrana proti přepólování: | Ano |
| Kompatibilita: | Asus TUF Gaming FX505 X X571gt ROG Strix G531gt |
| Barva: | Černá |
| LED indikátory: | Výkon |
| Vhodné pro použití uvnitř: | Ano |
| Snadná instalace: | Ano |
| Hmotnost: | 565 g |
| Dodávané kabely: | AC |
| Stručný návod k instalaci: | Ano |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Včetně napájecího adaptéru: | Ano |
| Záruční doba: | 3 rok/roky |
| Model: | Adaptér |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS07: Škodlivý |
