ADAPTÉR DELL 90W 4,5MM BARELOVÁ SADA PRO STŘÍDAVÝ PROUD
Kód: ZDLDELNOT0046Detailní popis produktu
ADAPTÉR DELL 90W 4,5MM BARELOVÁ SADA PRO STŘÍDAVÝ PROUD| Kompatibilita značky | Dell |
| Výstupní výkon | 90 W |
| Účel | Laptop |
| Barva | Černá |
| Délka kabelu | 2 m |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Kompatibilita značky: | Dell |
| Výstupní výkon: | 90 W |
| Účel: | Laptop |
| Barva: | Černá |
| Délka kabelu: | 2 m |
