NZXT C750 Bronze napájecí zdroj 750 W 24-pin ATX ATX Černá
Kód: ZDLNZXOBU0009Detailní popis produktu
NZXT C750 Bronze napájecí zdroj 750 W 24-pin ATX ATX Černá| Maximální výstupní proud (+5 V) | 20 A |
| Vstupní proud | 10-5 A |
| Maximální výstupní proud (-12 V) | 0,3 A |
| Typ Power Factor Correction (PFC) | Aktivní |
| Prvky ochrany napájení | Podpětí, Nadproud, Zkrat, Přepětí, Přehřívání |
| Maximální vstupní proud (při 110 V) | 10 A |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Maximální vstupní proud (při 220 V) | 5 A |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 120 W |
| Kombinovaný výkon (+12 V) | 750 W |
| Maximální výstupní proud (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Celkový příkon | 750 W |
| Maximální výstupní proud (+3,3 V) | 20 A |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 120 W |
| Certifikáty shody | RoHS, REACH, Čínská směrnice RoHS, CE, UKCA |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Rychlost ventilátoru | 2400 - 2400 ot/min |
| Průměr větráku | 12 cm |
| Barva | Černá |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Hloubka | 140 mm |
| Výška | 86 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
| Délka napájecího kabelu SATA | 500, 150 |
| Počet napájecích konektorů SATA | 4 |
| Délka periferního (Molex) kabelu | 500, 150 |
| Délka napájecího kabelu základní desky | 60 cm |
| Napájecí konektor základní desky | 24-pin ATX |
| CPU napájecí konektor (4+4pin) | Ano |
| Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin) | 4 |
| Typ kabeláže | Nemodulární |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny) | 2 |
| Formát PSU | ATX |
| Účel | PC |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| EPS verze | 2.92 |
| Hlučnost | 39,92 dB |
| Certifikace 80PLUS | 80 PLUS Bronze |
| ATX verze | 2.53 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Dodávané kabely | AC, Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Záruční doba | 5 rok/roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| EAN: | 5056547207551 |
| Maximální výstupní proud (+5 V): | 20 A |
| Vstupní proud: | 10-5 A |
| Maximální výstupní proud (-12 V): | 0,3 A |
| Typ Power Factor Correction (PFC): | Aktivní |
| Prvky ochrany napájení: | Podpětí, Nadproud, Zkrat, Přepětí, Přehřívání |
| Maximální vstupní proud (při 110 V): | 10 A |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Maximální vstupní proud (při 220 V): | 5 A |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V): | 120 W |
| Kombinovaný výkon (+12 V): | 750 W |
| Maximální výstupní proud (+5 Vsb): | 2,5 A |
| Celkový příkon: | 750 W |
| Maximální výstupní proud (+3,3 V): | 20 A |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb): | 12,5 W |
| Kombinovaný výkon (+5 V): | 120 W |
| Certifikáty shody: | RoHS, REACH, Čínská směrnice RoHS, CE, UKCA |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Počet ventilátorů: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Rychlost ventilátoru: | 2400 - 2400 ot/min |
| Průměr větráku: | 12 cm |
| Barva: | Černá |
| Typ chlazení: | Aktivní |
| Hloubka: | 140 mm |
| Výška: | 86 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti: | Ano |
| Délka napájecího kabelu SATA: | 500, 150 |
| Počet napájecích konektorů SATA: | 4 |
| Délka periferního (Molex) kabelu: | 500, 150 |
| Délka napájecího kabelu základní desky: | 60 cm |
| Napájecí konektor základní desky: | 24-pin ATX |
| CPU napájecí konektor (4+4pin): | Ano |
| Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): | 4 |
| Typ kabeláže: | Nemodulární |
| Konektor ATX zdroje (24-pin): | Ano |
| Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny): | 2 |
| Formát PSU: | ATX |
| Účel: | PC |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF): | 100000 h |
| EPS verze: | 2.92 |
| Hlučnost: | 39,92 dB |
| Certifikace 80PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| ATX verze: | 2.53 |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Dodávané kabely: | AC, Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Záruční doba: | 5 rok/roky |
