Napájecí zdroj MSI PRO A850PL PCIe 5.0 850 W 120 mm 80 Plus Platinum aPFC
Kód: ZDLMISOBU0034Detailní popis produktu
Napájecí zdroj MSI PRO A850PL PCIe 5.0 850 W 120 mm 80 Plus Platinum aPFC| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Efektivita | 92% |
| Celkový příkon | 850 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Typ Power Factor Correction (PFC) | Aktivní |
| Osvětlení | Ne |
| Barva | Černá |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Průměr větráku | 12 cm |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Hloubka | 150 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 86 mm |
| Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky) | Ano |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ne |
| Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin) | 2 |
| Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny) | 3 |
| ATX napájecí konektor (20+4pin) | Ano |
| CPU napájecí konektor (4+4pin) | Ano |
| Počet napájecích konektorů SATA | 6 |
| Napájecí konektor základní desky | 20+4 pin ATX |
| Typ kabeláže | Plně modulární |
| Formát PSU | ATX |
| Účel | PC |
| Certifikace 80PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Kód harmonizovaného systému | 84733020 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| EAN: | 4711377383639 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Efektivita: | 92% |
| Celkový příkon: | 850 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Typ Power Factor Correction (PFC): | Aktivní |
| Osvětlení: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Typ chlazení: | Aktivní |
| Průměr větráku: | 12 cm |
| Počet ventilátorů: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Hloubka: | 150 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Výška: | 86 mm |
| Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky): | Ano |
| EPS napájecí konektor (8pin): | Ne |
| Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): | 2 |
| Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny): | 3 |
| ATX napájecí konektor (20+4pin): | Ano |
| CPU napájecí konektor (4+4pin): | Ano |
| Počet napájecích konektorů SATA: | 6 |
| Napájecí konektor základní desky: | 20+4 pin ATX |
| Typ kabeláže: | Plně modulární |
| Formát PSU: | ATX |
| Účel: | PC |
| Certifikace 80PLUS: | 80 PLUS Platinum |
| Kód harmonizovaného systému: | 84733020 |
