Gembird CCC-PSUGOLD-750W Napájecí zdroj Fornax Power 750W aktivní PFC 12cm ventilátor 80+Gold
Kód: ZDLGEMOBU0016Detailní popis produktu
Gembird CCC-PSUGOLD-750W Napájecí zdroj Fornax Power 750W aktivní PFC 12cm ventilátor 80+Gold| Typ Power Factor Correction (PFC) | Aktivní |
| Prvky ochrany napájení | Podpětí, Nadproud, Surge & inrush protection (SIP), Zkrat, Nadměrná zátěž, Přepětí |
| Celkový příkon | 750 W |
| Certifikáty shody | CE, RoHS |
| Barva | Černá |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Průměr větráku | 12 cm |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 86 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Hmotnost | 1,72 kg |
| Šířka balení | 315 mm |
| Výška balení | 102 mm |
| Hloubka balení | 210 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Počet konektorů EPS | 2 |
| Délka napájecího kabelu základní desky | 55 cm |
| PCI Express konektor | Ano |
| Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky) | Ano |
| ATX napájecí konektor (20+4pin) | Ano |
| Počet napájecích konektorů SATA | 3 |
| Napájecí konektor ATX (12+4 kolíků) | Ano |
| Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny) | 2 |
| Napájecí konektor základní desky | 24-pin ATX |
| Délka napájecího kabelu SATA | 150, 500 |
| Typ kabeláže | Modulární |
| Formát PSU | ATX |
| Certifikace 80PLUS | 80 PLUS Gold |
| Účel | PC |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| EAN: | 8716309134026 |
| Typ Power Factor Correction (PFC): | Aktivní |
| Prvky ochrany napájení: | Podpětí, Nadproud, Surge & inrush protection (SIP), Zkrat, Nadměrná zátěž, Přepětí |
| Celkový příkon: | 750 W |
| Certifikáty shody: | CE, RoHS |
| Barva: | Černá |
| Počet ventilátorů: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Typ chlazení: | Aktivní |
| Průměr větráku: | 12 cm |
| Šířka: | 150 mm |
| Výška: | 86 mm |
| Hloubka: | 160 mm |
| Hmotnost: | 1,72 kg |
| Šířka balení: | 315 mm |
| Výška balení: | 102 mm |
| Hloubka balení: | 210 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Počet konektorů EPS: | 2 |
| Délka napájecího kabelu základní desky: | 55 cm |
| PCI Express konektor: | Ano |
| Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky): | Ano |
| ATX napájecí konektor (20+4pin): | Ano |
| Počet napájecích konektorů SATA: | 3 |
| Napájecí konektor ATX (12+4 kolíků): | Ano |
| Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny): | 2 |
| Napájecí konektor základní desky: | 24-pin ATX |
| Délka napájecího kabelu SATA: | 150, 500 |
| Typ kabeláže: | Modulární |
| Formát PSU: | ATX |
| Certifikace 80PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Účel: | PC |
