ASUS Prime -750B-BLACK napájecí zdroj 750 W 20+4 pin ATX ATX Černá
Kód: ZDLASUOBU0052Detailní popis produktu
ASUS Prime -750B-BLACK napájecí zdroj 750 W 20+4 pin ATX ATX Černá| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Typ Power Factor Correction (PFC) | Aktivní |
| Maximální výstupní proud (+3,3 V) | 20 A |
| Kombinovaný výkon (+12 V) | 750 W |
| Maximální výstupní proud (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Maximální výstupní proud (+5 V) | 20 A |
| Maximální výstupní proud (-12 V) | 0,3 A |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 120 W |
| Celkový příkon | 750 W |
| Prvky ochrany napájení | Nadměrná zátěž, Přepětí, Zkrat, Podpětí, Nadproud |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 120 W |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Osvětlení | Ne |
| Barva | Černá |
| Průměr větráku | 13,5 cm |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Umístění větráku | Vršek |
| Hmotnost | 1,92 kg |
| Výška | 86 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Hloubka | 150 mm |
| Šířka balení | 340 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Výška balení | 115 mm |
| Hmotnost včetně balení | 3 kg |
| Hloubka balení | 196 mm |
| Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin) | 3 |
| Počet napájecích konektorů SATA | 6 |
| Napájecí konektor základní desky | 20+4 pin ATX |
| CPU napájecí konektor (4+4pin) | Ano |
| PCI Express konektor | Ano |
| Délka napájecího kabelu SATA | 400, 120 |
| Délka napájecího kabelu pro CPU | 80 cm |
| Typ kabeláže | Nemodulární |
| Délka periferního (Molex) kabelu | 120 mm, 400 |
| PCI Express napájecí konektor (8pin) | 3 |
| Délka napájecího kabelu základní desky | 60 cm |
| Formát PSU | ATX |
| Účel | PC |
| Certifikace 80PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 120000 h |
| Typ ložiska | Kuličkové ložisko |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| EAN: | 4711387635124 |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Typ Power Factor Correction (PFC): | Aktivní |
| Maximální výstupní proud (+3,3 V): | 20 A |
| Kombinovaný výkon (+12 V): | 750 W |
| Maximální výstupní proud (+5 Vsb): | 2,5 A |
| Maximální výstupní proud (+5 V): | 20 A |
| Maximální výstupní proud (-12 V): | 0,3 A |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb): | 12,5 W |
| Kombinovaný výkon (+5 V): | 120 W |
| Celkový příkon: | 750 W |
| Prvky ochrany napájení: | Nadměrná zátěž, Přepětí, Zkrat, Podpětí, Nadproud |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V): | 120 W |
| Typ chlazení: | Aktivní |
| Osvětlení: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Průměr větráku: | 13,5 cm |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Počet ventilátorů: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Umístění větráku: | Vršek |
| Hmotnost: | 1,92 kg |
| Výška: | 86 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Hloubka: | 150 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Výška balení: | 115 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 3 kg |
| Hloubka balení: | 196 mm |
| Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): | 3 |
| Počet napájecích konektorů SATA: | 6 |
| Napájecí konektor základní desky: | 20+4 pin ATX |
| CPU napájecí konektor (4+4pin): | Ano |
| PCI Express konektor: | Ano |
| Délka napájecího kabelu SATA: | 400, 120 |
| Délka napájecího kabelu pro CPU: | 80 cm |
| Typ kabeláže: | Nemodulární |
| Délka periferního (Molex) kabelu: | 120 mm, 400 |
| PCI Express napájecí konektor (8pin): | 3 |
| Délka napájecího kabelu základní desky: | 60 cm |
| Formát PSU: | ATX |
| Účel: | PC |
| Certifikace 80PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF): | 120000 h |
| Typ ložiska: | Kuličkové ložisko |
