Zyxel PoE12-30W 2.5 Gigabit Ethernet
Kód: ZCCZYXZAS0002Detailní popis produktu
Zyxel PoE12-30W 2.5 Gigabit Ethernet| Síťové standardy | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u |
| Typ rozhraní Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 100, 1000 Mbit/s, 2500 Mbit/s |
| Plug and Play | Ano |
| Montovatelné na zeď | Ano |
| Barva | Černá |
| Vstupní proud | 1 A |
| Vstupní napětí | 100 - 240 V |
| Výstupní výkon | 30 W |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE) | 30 W |
| Vstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Výška | 30 mm |
| Hmotnost | 144 g |
| Hloubka | 45,5 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Vstupní porty RJ-45 | 1 |
| Výstupní porty RJ-46 | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -25 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -10 - 45 °C, 14 - 113 °F |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Obsahuje síťovou šňůru | Ano |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power supplies and CCTV |
|---|---|
| EAN: | 4718937620227 |
| Síťové standardy: | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u |
| Typ rozhraní Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE): | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 100, 1000 Mbit/s, 2500 Mbit/s |
| Plug and Play: | Ano |
| Montovatelné na zeď: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Vstupní proud: | 1 A |
| Vstupní napětí: | 100 - 240 V |
| Výstupní výkon: | 30 W |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE): | 30 W |
| Vstupní frekvence: | 50/60 Hz |
| Výška: | 30 mm |
| Hmotnost: | 144 g |
| Hloubka: | 45,5 mm |
| Šířka: | 140 mm |
| Vstupní porty RJ-45: | 1 |
| Výstupní porty RJ-46: | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 2 |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -25 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -10 - 45 °C, 14 - 113 °F |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 5 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 90% |
| Obsahuje síťovou šňůru: | Ano |
| Kód harmonizovaného systému: | 85176990 |
