Trust Redoh XXL - powerbank 50000 mAh (černá, zelená)
Kód: LADTRUPOW0038Detailní popis produktu
Trust Redoh XXL - powerbank 50000 mAh (černá, zelená)| Výstupní výkon portu 3 | 18 W |
| Výstupní výkon portu 4 | 20 W |
| Výstupní výkon portu 2 | 18 W |
| Výstupní výkon portu 1 | 15 W |
| Prvky ochrany napájení | Přílišné vybití, Zkrat, Přepětí, Přehřívání, Přetížení |
| Vestavěný displej | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Základní materiál | ABS (akrylonitril-butadien-styren), Polykarbonát (PC) |
| Barva | Černá, Zelená |
| Tvar | Obdélník |
| Baterka | Ano |
| Počet současně připojených zařízení | 4 |
| Kompatibilní nabíječka | Univerzální |
| Šířka | 85 mm |
| Hmotnost | 1,12 kg |
| Výška | 139 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,13 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Vstupní rozhraní | Micro-USB + USB Type-C |
| Výstupní port USB A | 3 |
| Kapacita baterie | 185 Wh, 50000 mAh |
| Technologie rychlého nabíjení | Programmable Power Supply (PPS), Quick Charge 3+, Quick Charge 3.0 |
| Napětí baterie | 3,7 V |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Zdroj nabíjení | USB |
| Doba nabíjení baterie (AC) | 11 h |
| Stručný návod | Ano |
| Dodávané kabely | USB typ C na USB typ A |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS06: Toxic, GHS02: Hořlavý |
| Varování | Nevhazujte do ohně ani nerozebírejte., Likvidujte v souladu s místními předpisy pro sběr a recyklaci elektronického odpadu., Nevystavujte vysokým teplotám nebo přímému slunečnímu záření. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power banks |
|---|---|
| EAN: | 8713439251968 |
| Výstupní výkon portu 3: | 18 W |
| Výstupní výkon portu 4: | 20 W |
| Výstupní výkon portu 2: | 18 W |
| Výstupní výkon portu 1: | 15 W |
| Prvky ochrany napájení: | Přílišné vybití, Zkrat, Přepětí, Přehřívání, Přetížení |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Základní materiál: | ABS (akrylonitril-butadien-styren), Polykarbonát (PC) |
| Barva: | Černá, Zelená |
| Tvar: | Obdélník |
| Baterka: | Ano |
| Počet současně připojených zařízení: | 4 |
| Kompatibilní nabíječka: | Univerzální |
| Šířka: | 85 mm |
| Hmotnost: | 1,12 kg |
| Výška: | 139 mm |
| Hloubka: | 75 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,13 kg |
| Typ balení: | Krabice |
| Počet portů USB typu C: | 1 |
| Vstupní rozhraní: | Micro-USB + USB Type-C |
| Výstupní port USB A: | 3 |
| Kapacita baterie: | 185 Wh, 50000 mAh |
| Technologie rychlého nabíjení: | Programmable Power Supply (PPS), Quick Charge 3+, Quick Charge 3.0 |
| Napětí baterie: | 3,7 V |
| Rychlé nabíjení: | Ano |
| Zdroj nabíjení: | USB |
| Doba nabíjení baterie (AC): | 11 h |
| Stručný návod: | Ano |
| Dodávané kabely: | USB typ C na USB typ A |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS06: Toxic, GHS02: Hořlavý |
| Varování: | Nevhazujte do ohně ani nerozebírejte., Likvidujte v souladu s místními předpisy pro sběr a recyklaci elektronického odpadu., Nevystavujte vysokým teplotám nebo přímému slunečnímu záření. |
