Samsung EB-P3400XUE Lithium-ion (Li-ion) 10000 mAh Béžová
Kód: LADSA1POW0037Detailní popis produktu
Samsung EB-P3400XUE Lithium-ion (Li-ion) 10000 mAh Béžová| Výstupní proud | 2,77 A, 2770 mA |
| Výstupní napětí | 9 V |
| Celkový výstupní výkon | 25 W |
| Vstupní napětí | 9 V |
| Počet současně připojených zařízení | 2 |
| Kompatibilní nabíječka | Headphones/Headset, Mobilní telefon/smartphone, Tablet |
| Barva | Béžová |
| Šířka | 70 mm |
| Délka kabelu | 0,2 m |
| Hloubka | 15,6 mm |
| Výška | 148 mm |
| Hmotnost | 210 g |
| Typ balení | Závěsný obal |
| Počet portů USB typu C | 2 |
| Konektor USB typu C | Ano |
| Vstupní rozhraní | USB typu C |
| Zdroj nabíjení | USB |
| USB Power Delivery | Ano |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Kapacita baterie | 10000 mAh |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Dodávané kabely | USB typ C na USB typ C |
| Návod na použití | Ano |
| Obsah balení | Battery Pack, USB-C to USB-C Charging Cable, QSG |
| Varování | Nevystavujte vysokým teplotám nebo přímému slunečnímu záření., Nevhazujte do ohně ani nerozebírejte., Likvidujte v souladu s místními předpisy pro sběr a recyklaci elektronického odpadu. |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Hořlavý, GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power banks |
|---|---|
| EAN: | 8806094682748 |
| Výstupní proud: | 2,77 A, 2770 mA |
| Výstupní napětí: | 9 V |
| Celkový výstupní výkon: | 25 W |
| Vstupní napětí: | 9 V |
| Počet současně připojených zařízení: | 2 |
| Kompatibilní nabíječka: | Headphones/Headset, Mobilní telefon/smartphone, Tablet |
| Barva: | Béžová |
| Šířka: | 70 mm |
| Délka kabelu: | 0,2 m |
| Hloubka: | 15,6 mm |
| Výška: | 148 mm |
| Hmotnost: | 210 g |
| Typ balení: | Závěsný obal |
| Počet portů USB typu C: | 2 |
| Konektor USB typu C: | Ano |
| Vstupní rozhraní: | USB typu C |
| Zdroj nabíjení: | USB |
| USB Power Delivery: | Ano |
| Rychlé nabíjení: | Ano |
| Kapacita baterie: | 10000 mAh |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Dodávané kabely: | USB typ C na USB typ C |
| Návod na použití: | Ano |
| Obsah balení: | Battery Pack, USB-C to USB-C Charging Cable, QSG |
| Varování: | Nevystavujte vysokým teplotám nebo přímému slunečnímu záření., Nevhazujte do ohně ani nerozebírejte., Likvidujte v souladu s místními předpisy pro sběr a recyklaci elektronického odpadu. |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Hořlavý, GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
