PROVOZNÍ ZAŘÍZENÍ 12000mA YT-83082 YATO
Kód: LADYATPOW0001Detailní popis produktu
PROVOZNÍ ZAŘÍZENÍ 12000mA YT-83082 YATO| Kapacita baterie | 12 Ah |
| Doba nabíjení baterie | 4 h |
| Balení baterií | Ano |
| Svítilna | Ano |
| Čas zapnutí | 2 s |
| Stejnosměrné vstupní napětí | 15 V |
| Startovací proud | 300 A |
| Napětí výstupu USB | 5 V |
| Vstupní napětí | 12 V |
| Vstupní proud | 1 A |
| Proud výstupu USB | 2,4 A |
| Maximální rozsah teplot | 0 - 35 °C |
| Vestavěný displej | Ano |
| Barva | Černá |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hmotnost | 400 g |
| Počet portů USB | 2 |
| Obsah soupravy | Svorky pro připojení baterie |
| AC adaptér | Ano |
| Včetně kabelu USB | Ano |
| Nabíječka do auta | Ano |
| Pouzdro | Ano |
| Výstražné piktogramy | GHS06: Toxic, GHS02: Hořlavý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
| Varování | Nevystavujte vysokým teplotám nebo otevřenému ohni, hrozí nebezpečí výbuchu., Nevystavujte vysokým teplotám nebo přímému slunečnímu záření., Nevhazujte do ohně ani nerozebírejte. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power banks |
|---|---|
| EAN: | 5906083063664 |
| Kapacita baterie: | 12 Ah |
| Doba nabíjení baterie: | 4 h |
| Balení baterií: | Ano |
| Svítilna: | Ano |
| Čas zapnutí: | 2 s |
| Stejnosměrné vstupní napětí: | 15 V |
| Startovací proud: | 300 A |
| Napětí výstupu USB: | 5 V |
| Vstupní napětí: | 12 V |
| Vstupní proud: | 1 A |
| Proud výstupu USB: | 2,4 A |
| Maximální rozsah teplot: | 0 - 35 °C |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | 0 - 50 °C |
| Hmotnost: | 400 g |
| Počet portů USB: | 2 |
| Obsah soupravy: | Svorky pro připojení baterie |
| AC adaptér: | Ano |
| Včetně kabelu USB: | Ano |
| Nabíječka do auta: | Ano |
| Pouzdro: | Ano |
| Výstražné piktogramy: | GHS06: Toxic, GHS02: Hořlavý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
| Varování: | Nevystavujte vysokým teplotám nebo otevřenému ohni, hrozí nebezpečí výbuchu., Nevystavujte vysokým teplotám nebo přímému slunečnímu záření., Nevhazujte do ohně ani nerozebírejte. |
