Powerbanka Havit PB5212 20 000 mAh (černá)
Kód: LADHAVPOW0007Detailní popis produktu
Powerbanka Havit PB5212 20 000 mAh (černá)| Základní materiál | ABS, PC |
| Barva | Černá |
| Tvar | Obdélník |
| Šířka | 138 mm |
| Hloubka | 27 mm |
| Výška | 82 mm |
| Hmotnost | 386 g |
| Počet portů USB typu A | 1 |
| Počet portů USB typu C | 2 |
| Kapacita baterie | 20000 mAh |
| Zdroj nabíjení | USB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power banks |
|---|---|
| EAN: | 6939119074456 |
| Základní materiál: | ABS, PC |
| Barva: | Černá |
| Tvar: | Obdélník |
| Šířka: | 138 mm |
| Hloubka: | 27 mm |
| Výška: | 82 mm |
| Hmotnost: | 386 g |
| Počet portů USB typu A: | 1 |
| Počet portů USB typu C: | 2 |
| Kapacita baterie: | 20000 mAh |
| Zdroj nabíjení: | USB |
