Green Cell PowerPlay Ultra externí baterie Lithium-ion (Li-ion) 26800 mAh Grafit
Kód: LADGCEPOW0001Detailní popis produktu
Green Cell PowerPlay Ultra externí baterie Lithium-ion (Li-ion) 26800 mAh Grafit| Vstupní napětí | 5,9,12,15,20 V |
| Vstupní proud | 3 A |
| Výstupní napětí | 5,9,12,15,20,3.3-11 V |
| Výstupní napětí portu 1 | 3,25 A |
| Výstupní proud portu 3 | 2,4 A |
| Celkový výstupní výkon | 128 W |
| Výstupní napětí portu 2 | 3 A |
| Prvky ochrany napájení | Přepětí, Přílišné vybití, Přehřívání |
| Počet současně připojených zařízení | 3 |
| Kompatibilní nabíječka | Univerzální |
| Barva | Grafit |
| Šířka | 186,1 mm |
| Hmotnost | 590,3 g |
| Výška | 22,6 mm |
| Hloubka | 80,9 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Počet portů USB typu C | 2 |
| Konektor USB typu C | Ano |
| Výstupní port USB A | 2 |
| Vstupní rozhraní | USB typu C |
| Efektivita | 90% |
| Kapacita baterie | 26800 mAh |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Technologie rychlého nabíjení | Quick Charge 3.0 |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Výstražné piktogramy | GHS06: Toxic, GHS02: Hořlavý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power banks |
|---|---|
| EAN: | 5907813965258 |
| Vstupní napětí: | 5,9,12,15,20 V |
| Vstupní proud: | 3 A |
| Výstupní napětí: | 5,9,12,15,20,3.3-11 V |
| Výstupní napětí portu 1: | 3,25 A |
| Výstupní proud portu 3: | 2,4 A |
| Celkový výstupní výkon: | 128 W |
| Výstupní napětí portu 2: | 3 A |
| Prvky ochrany napájení: | Přepětí, Přílišné vybití, Přehřívání |
| Počet současně připojených zařízení: | 3 |
| Kompatibilní nabíječka: | Univerzální |
| Barva: | Grafit |
| Šířka: | 186,1 mm |
| Hmotnost: | 590,3 g |
| Výška: | 22,6 mm |
| Hloubka: | 80,9 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Počet portů USB typu C: | 2 |
| Konektor USB typu C: | Ano |
| Výstupní port USB A: | 2 |
| Vstupní rozhraní: | USB typu C |
| Efektivita: | 90% |
| Kapacita baterie: | 26800 mAh |
| Rychlé nabíjení: | Ano |
| Technologie rychlého nabíjení: | Quick Charge 3.0 |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Výstražné piktogramy: | GHS06: Toxic, GHS02: Hořlavý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
