Tracer reproduktory MaxTube 20W TWS bluetooth černý TRAGLO47358
Kód: AKGTRCGLO0034Detailní popis produktu
Tracer reproduktory MaxTube 20W TWS bluetooth černý TRAGLO47358| Výdrž baterie (max.) | 6 h |
| Typ zdroje | Baterie |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| LED indikátory | Ano |
| Barva | Černá |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX6 |
| Design výrobků | Válec |
| Typ produktu | Stereofonní přenosný reproduktor |
| Frekvenční rozsah | 80 - 18000 Hz |
| RMS výkon | 20 W |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Doporučené použití | Mobilní/chytrý telefon |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Počet reproduktorů | 2 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Portable and wireless speakers |
|---|---|
| EAN: | 5907512872826 |
| Výdrž baterie (max.): | 6 h |
| Typ zdroje: | Baterie |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| LED indikátory: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IPX6 |
| Design výrobků: | Válec |
| Typ produktu: | Stereofonní přenosný reproduktor |
| Frekvenční rozsah: | 80 - 18000 Hz |
| RMS výkon: | 20 W |
| Bluetooth: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Doporučené použití: | Mobilní/chytrý telefon |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Počet reproduktorů: | 2 |
