Havit SK907BT - 30 W bezdrátový Bluetooth reproduktor (černý)
Kód: AKGHAVGLO0020Detailní popis produktu
Havit SK907BT - 30 W bezdrátový Bluetooth reproduktor (černý)| Základní materiál | Dřevo, ABS (akrylonitril-butadien-styren), Textil, Kůže |
| Barva | Černá |
| Typ produktu | Stereofonní přenosný reproduktor |
| Výkon PMPO | 40 W |
| RMS výkon | 30 W |
| Vstup AUX | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Dosah bezdrátového připojení Bluetooth | 10 m |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Portable and wireless speakers |
|---|---|
| EAN: | 6939119042219 |
| Základní materiál: | Dřevo, ABS (akrylonitril-butadien-styren), Textil, Kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ produktu: | Stereofonní přenosný reproduktor |
| Výkon PMPO: | 40 W |
| RMS výkon: | 30 W |
| Vstup AUX: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Technologie propojení: | Kabelový a bezdrátový |
| Dosah bezdrátového připojení Bluetooth: | 10 m |
