HP EliteBook 840 G8 i5-1145G7 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Použité
Kód: UZYHP-NOT0233Detailní popis produktu
HP EliteBook 840 G8 i5-1145G7 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Použité| Počet jader procesoru | 4 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 8 MB |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,4 GHz |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Generace procesoru | 11. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Počet vláken procesoru | 8 |
| Model procesoru | i5-1145G7 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Typ antény | 2x2 |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Výrobce ovladače WLAN | Intel |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Celková kapacita úložiště | 256 GB |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Ukládací médium | SSD |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Slabý halogen | Ano |
| Barva | Stříbrná |
| Typ produktu | Laptop |
| Polohovací zařízení | Clickpad |
| Numerické klávesy | Ne |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Zvukový systém | Bang & Olufsen |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Hmotnost | 1,13 kg |
| Šířka | 323 mm |
| Výška | 17,9 mm |
| Hloubka | 215 mm |
| Specifické vlastnosti | Systém je předinstalován na disku, Windows 11 Pro 64bit pro počítače HP, Včetně polských nálepek na klávesnici, Záruka na baterii 1 měsíc od data nákupu u distributora, Notebook použitý, otestovaný, možné škrábance na krytu, funkční a připravený k použití, Žádný napájecí kabel typu "cloverleaf" |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Ochrana heslem | BIOS, Ano |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| USB Power Delivery | Ano |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Typ nabíjecího portu | Napájecí konektor |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 2 |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Rozvržení paměti | 1 x 16 GB |
| Paměťové sloty | SO-DIMM |
| ECC | Ne |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Iris Xe Graphics |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Typ panelu | IPS |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| LED podsvícení | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ HD přední kamery | HD |
| Formát signálu přední kamery | 720p |
| Infračervená kamera | Ano |
| Přední kamera | Ano |
| Počet článků baterie | 3 |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443267522 |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 8 MB |
| Typ paměti cache procesoru: | Smart Cache |
| Takt procesoru při přetaktování: | 4,4 GHz |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Generace procesoru: | 11. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Počet vláken procesoru: | 8 |
| Model procesoru: | i5-1145G7 |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verze Bluetooth: | 5.0 |
| Model řadiče WLAN: | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Typ antény: | 2x2 |
| Bluetooth: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Mobilní síťové připojení: | Ne |
| Výrobce ovladače WLAN: | Intel |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Integrovaná čtečka karet: | Ne |
| Celková kapacita úložiště: | 256 GB |
| Typ optické jednotky: | Ne |
| Ukládací médium: | SSD |
| Výkon adaptéru: | 65 W |
| Slabý halogen: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Typ produktu: | Laptop |
| Polohovací zařízení: | Clickpad |
| Numerické klávesy: | Ne |
| Počet zabudovaných reproduktorů: | 2 |
| Zabudovaný mikrofon: | Ano |
| Zvukový systém: | Bang & Olufsen |
| Počet mikrofonů: | 2 |
| Hmotnost: | 1,13 kg |
| Šířka: | 323 mm |
| Výška: | 17,9 mm |
| Hloubka: | 215 mm |
| Specifické vlastnosti: | Systém je předinstalován na disku, Windows 11 Pro 64bit pro počítače HP, Včetně polských nálepek na klávesnici, Záruka na baterii 1 měsíc od data nákupu u distributora, Notebook použitý, otestovaný, možné škrábance na krytu, funkční a připravený k použití, Žádný napájecí kabel typu "cloverleaf" |
| Trusted Platform Module (TPM): | Ano |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Ochrana heslem: | BIOS, Ano |
| Architektura operačního systému: | 64bitový |
| Poskytovaný operační systém: | Windows 11 Pro |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
| USB Power Delivery: | Ano |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu: | Ano |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Typ nabíjecího portu: | Napájecí konektor |
| Verze HDMI: | 2.0b |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort: | Ano |
| Počet portů Thunderbolt 4: | 2 |
| Vnitřní paměť: | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4-SDRAM |
| Formát paměti: | SO-DIMM |
| Frekvence paměti: | 3200 MHz |
| Rozvržení paměti: | 1 x 16 GB |
| Paměťové sloty: | SO-DIMM |
| ECC: | Ne |
| Maximální vnitřní paměť: | 64 GB |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Intel Iris Xe Graphics |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Typ panelu: | IPS |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Typ HD rozlišení: | Full HD |
| LED podsvícení: | Ano |
| Úhlopříčka displeje: | 35,6 cm (14") |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Antireflexní obrazovka: | Ano |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Typ HD přední kamery: | HD |
| Formát signálu přední kamery: | 720p |
| Infračervená kamera: | Ano |
| Přední kamera: | Ano |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
