HP EliteBook 840 G6 i5-8365U 8GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Použité
Kód: UZYHP-NOT0225Detailní popis produktu
HP EliteBook 840 G6 i5-8365U 8GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Použité| Systémová sběrnice | 4 GT/s |
| Model procesoru | i5-8365U |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Takt procesoru | 1,6 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 6 MB |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Počet vláken procesoru | 8 |
| Litografie procesoru | 14 nm |
| Generace procesoru | 8. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,1 GHz |
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10, 1000 Mbit/s, 100 |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita úložiště | 256 GB |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Typ produktu | Laptop |
| Barva | Stříbrná |
| Numerické klávesy | Ne |
| Klávesy Windows | Ano |
| Polohovací zařízení | Clickpad |
| Voděodolná klávesnice | Ano |
| Zvukový systém | Bang & Olufsen |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Počet mikrofonů | 3 |
| Výška | 17,9 mm |
| Šířka | 326 mm |
| Hloubka | 234,3 mm |
| Specifické vlastnosti | Leštidlo na klávesnici se samolepkami, Záruka na baterii 1 měsíc od data nákupu u distributora, Systém je předinstalován na disku, Notebook použitý, otestovaný, možné škrábance na krytu, funkční a připravený k použití, Windows 11 Pro 64bit pro počítače HP, Žádný napájecí kabel typu "cloverleaf" |
| AC adaptér | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Ochrana heslem | Ano |
| Počet portů Thunderbolt 3 | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| USB Sleep-and-Charge | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Dokovací konektor | Ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 1.4b |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti | 2133 MHz |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel® UHD Graphics |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics 620 |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| LED podsvícení | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Duální obrazovka | Ne |
| Přední kamera | Ano |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Hmotnost baterie | 190 g |
| Počet článků baterie | 3 |
| HP segment | Firemní |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443268239 |
| Systémová sběrnice: | 4 GT/s |
| Model procesoru: | i5-8365U |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Takt procesoru: | 1,6 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 6 MB |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Počet vláken procesoru: | 8 |
| Litografie procesoru: | 14 nm |
| Generace procesoru: | 8. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Typ paměti cache procesoru: | Smart Cache |
| Takt procesoru při přetaktování: | 4,1 GHz |
| Wi-Fi: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.0 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 10, 1000 Mbit/s, 100 |
| Ukládací médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiště: | 256 GB |
| Integrovaná čtečka karet: | Ne |
| Typ optické jednotky: | Ne |
| Typ produktu: | Laptop |
| Barva: | Stříbrná |
| Numerické klávesy: | Ne |
| Klávesy Windows: | Ano |
| Polohovací zařízení: | Clickpad |
| Voděodolná klávesnice: | Ano |
| Zvukový systém: | Bang & Olufsen |
| Zabudovaný mikrofon: | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů: | 2 |
| Počet mikrofonů: | 3 |
| Výška: | 17,9 mm |
| Šířka: | 326 mm |
| Hloubka: | 234,3 mm |
| Specifické vlastnosti: | Leštidlo na klávesnici se samolepkami, Záruka na baterii 1 měsíc od data nákupu u distributora, Systém je předinstalován na disku, Notebook použitý, otestovaný, možné škrábance na krytu, funkční a připravený k použití, Windows 11 Pro 64bit pro počítače HP, Žádný napájecí kabel typu "cloverleaf" |
| AC adaptér: | Ano |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Ochrana heslem: | Ano |
| Počet portů Thunderbolt 3: | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu: | Ano |
| USB Sleep-and-Charge: | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Porty USB Sleep-and-Charge: | 1 |
| Dokovací konektor: | Ano |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Verze HDMI: | 1.4b |
| Vnitřní paměť: | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti: | 2133 MHz |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru: | Intel® UHD Graphics |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Intel® UHD Graphics 620 |
| Snímač okolního osvětlení: | Ano |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlišení: | Full HD |
| LED podsvícení: | Ano |
| Úhlopříčka displeje: | 35,6 cm (14") |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Duální obrazovka: | Ne |
| Přední kamera: | Ano |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Hmotnost baterie: | 190 g |
| Počet článků baterie: | 3 |
| HP segment: | Firemní |
| HP speaker type: | HP Dual Speakers |
| Osvědčení o udržitelnosti: | ENERGY STAR |
