HP 15-fc0043ny Ryzen 3 5425U 15,6" FHD 8 GB DDR4 SSD 256 GB Vega 6 Windows 11 Natural Silver 2 roky
Kód: MOBHP-NOT4483Detailní popis produktu
HP 15-fc0043ny Ryzen 3 5425U 15,6" FHD 8 GB DDR4 SSD 256 GB Vega 6 Windows 11 Natural Silver 2 roky| Počet jader procesoru | 4 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 10 MB |
| Generace procesoru | AMD Ryzen 5000 Series |
| Model procesoru | 5425U |
| Takt procesoru | 2,7 GHz |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Počet vláken procesoru | 8 |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,1 GHz |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 256 GB |
| Celková kapacita úložiště | 256 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 256 GB |
| Typ produktu | Laptop |
| Barva | Stříbrná |
| Název barvy | Natural silver |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | Ano |
| Výška | 70 mm |
| Hmotnost | 1,59 kg |
| Šířka | 305 mm |
| Hloubka | 485 mm |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Home |
| Počet portů USB 3.0 Type-A | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Výrobce integrovaného GPU | AMD |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon Vega 6 |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Jas displeje | 250 cd/m² |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15.6") |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Kapacita baterie | 41 Wh |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 199485469096 |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 10 MB |
| Generace procesoru: | AMD Ryzen 5000 Series |
| Model procesoru: | 5425U |
| Takt procesoru: | 2,7 GHz |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Počet vláken procesoru: | 8 |
| Takt procesoru při přetaktování: | 4,1 GHz |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Počet instalovaných SSD: | 1 |
| Kapacita disku SSD: | 256 GB |
| Celková kapacita úložiště: | 256 GB |
| Ukládací médium: | SSD |
| Celková kapacita SSD: | 256 GB |
| Typ produktu: | Laptop |
| Barva: | Stříbrná |
| Název barvy: | Natural silver |
| Polohovací zařízení: | Touchpad |
| Numerické klávesy: | Ano |
| Výška: | 70 mm |
| Hmotnost: | 1,59 kg |
| Šířka: | 305 mm |
| Hloubka: | 485 mm |
| Trusted Platform Module (TPM): | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Windows 11 Home |
| Počet portů USB 3.0 Type-A: | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu: | Ano |
| Počet portů USB typu C: | 1 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Vnitřní paměť: | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4-SDRAM |
| Výrobce integrovaného GPU: | AMD |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě: | AMD Radeon Vega 6 |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ HD rozlišení: | Full HD |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Maximální rychlost obnovy: | 60 Hz |
| Jas displeje: | 250 cd/m² |
| Úhlopříčka displeje: | 39,6 cm (15.6") |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Kapacita baterie: | 41 Wh |
