Dell Pro 14 Essential PV14250 Core i5 1200U, 14,0" WUXGA, 300 nitů, antireflexní, 16 GB DDR5 5200 MHz, SSD 512 GB, grafická karta Intel, FGRPro, WLAN + Bluetooth, zadní klávesnice, 4 porty, 65 W, Windows 11 Pro EDU, uhlíkově černá, 4 roky
Kód: MOBDELNOTBBS3Detailní popis produktu
Dell Pro 14 Essential PV14250 Core i5 1200U, 14,0" WUXGA, 300 nitů, antireflexní, 16 GB DDR5 5200 MHz, SSD 512 GB, grafická karta Intel, FGRPro, WLAN + Bluetooth, zadní klávesnice, 4 porty, 65 W, Windows 11 Pro EDU, uhlíkově černá, 4 roky| Maximální turbo výkon | 55 W |
| Takt procesoru při přetaktování | 5 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 12 MB |
| Model procesoru | 120U |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Generace procesoru | Intel Core (Series 1) |
| Počet jader procesoru | 10 |
| Typ procesoru | Intel Core 5 |
| Výkonná jádra | 2 |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Počet vláken procesoru | 12 |
| Účinná jádra | 8 |
| Základní výkon procesoru | 15 W |
| Model řadiče WLAN | Realtek RTL8852BE |
| Typ antény | 2x2 |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Výrobce ovladače WLAN | Realtek |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| NVMe | Ano |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Barva | Černá |
| Typ produktu | Laptop |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | Ne |
| Klíč kopilota | Ano |
| Hloubka | 226,2 mm |
| Výška (čelní) | 1,69 cm |
| Výška (zadní) | 1,99 cm |
| Šířka | 314 mm |
| Hmotnost | 1,54 kg |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Rozvržení paměti | 1 x 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Přenosová rychlost dat paměti | 5200 MT/s |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Graphics |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel Graphics |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Typ panelu | IPS WVA |
| Typ HD rozlišení | Full HD+ |
| Přední kamera | Ano |
| Rozlišení přední kamery | 1280 x 720 px |
| Typ HD přední kamery | HD |
| Počet článků baterie | 4 |
| Kapacita baterie | 54 Wh |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooks |
|---|---|
| Maximální turbo výkon: | 55 W |
| Takt procesoru při přetaktování: | 5 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 12 MB |
| Model procesoru: | 120U |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Generace procesoru: | Intel Core (Series 1) |
| Počet jader procesoru: | 10 |
| Typ procesoru: | Intel Core 5 |
| Výkonná jádra: | 2 |
| Typ paměti cache procesoru: | Smart Cache |
| Počet vláken procesoru: | 12 |
| Účinná jádra: | 8 |
| Základní výkon procesoru: | 15 W |
| Model řadiče WLAN: | Realtek RTL8852BE |
| Typ antény: | 2x2 |
| Bluetooth: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Výrobce ovladače WLAN: | Realtek |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Počet instalovaných SSD: | 1 |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Ukládací médium: | SSD |
| NVMe: | Ano |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Celková kapacita úložiště: | 512 GB |
| Výkon adaptéru: | 65 W |
| Barva: | Černá |
| Typ produktu: | Laptop |
| Podsvícení klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | Touchpad |
| Numerické klávesy: | Ne |
| Klíč kopilota: | Ano |
| Hloubka: | 226,2 mm |
| Výška (čelní): | 1,69 cm |
| Výška (zadní): | 1,99 cm |
| Šířka: | 314 mm |
| Hmotnost: | 1,54 kg |
| Trusted Platform Module (TPM): | Ano |
| Verze Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Architektura operačního systému: | 64bitový |
| Poskytovaný operační systém: | Windows 11 Pro |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu: | Ano |
| Verze HDMI: | 1.4 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C: | 1 |
| Rozvržení paměti: | 1 x 16 GB |
| Typ vnitřní paměti: | DDR5-SDRAM |
| Přenosová rychlost dat paměti: | 5200 MT/s |
| Vnitřní paměť: | 16 GB |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Intel Graphics |
| Výrobce integrovaného GPU: | Intel |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru: | Intel Graphics |
| Jas displeje: | 300 cd/m² |
| Úhlopříčka displeje: | 35,6 cm (14") |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1200 px |
| Nativní poměr stran: | 16:10 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Typ panelu: | IPS WVA |
| Typ HD rozlišení: | Full HD+ |
| Přední kamera: | Ano |
| Rozlišení přední kamery: | 1280 x 720 px |
| Typ HD přední kamery: | HD |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Kapacita baterie: | 54 Wh |
