DELL PRECISION 5560 i7-11850H 32GB 512GB SSD 15" FHD (RTX A2000) Win11pro POUŽITÉ Použité
Kód: UZYDELNOT0861Detailní popis produktu
DELL PRECISION 5560 i7-11850H 32GB 512GB SSD 15" FHD (RTX A2000) Win11pro POUŽITÉ Použité| Počet vláken procesoru | 16 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Takt procesoru | 2,5 GHz |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i7 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 24 MB |
| Model procesoru | i7-11850H |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,8 GHz |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Verze Bluetooth | 4.0 |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | SDHC, SD, SDXC |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Ukládací médium | SSD |
| Barva | Šedá |
| Typ produktu | Mobilní pracovní stanice |
| Numerické klávesy | Ne |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Výkon reproduktoru | 6 W |
| Zvukový čip | Realtek ALC3281-CG |
| Šířka | 344,4 mm |
| Výška (zadní) | 1,17 cm |
| Výška (čelní) | 7,7 mm |
| Hmotnost | 2,04 kg |
| Hloubka | 230,3 mm |
| Specifické vlastnosti | Systém je předinstalován na disku, Windows 11 Pro 64bit pro počítače Dell, Včetně polských nálepek na klávesnici, Notebook použitý, otestovaný, možné škrábance na krytu, funkční a připravený k použití, Záruka na baterii 1 měsíc od data nákupu u distributora, Žádný napájecí kabel typu "cloverleaf" |
| AC adaptér | Ano |
| Napájecí kabel | Ne |
| Slot pro zámek | Ano |
| Ochrana heslem | Ano |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet portů USB typu C | 3 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Vnitřní paměť | 32 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA RTX A2000 |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní grafický adaptér | Ano |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Typ HD rozlišení | Full HD+ |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| LED podsvícení | Ano |
| Typ panelu | WVA |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15.6") |
| Přední kamera | Ano |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článků baterie | 3 |
| Varování | Použité elektronické výrobky by měly být odvezeny na sběrných místech pro elektrotechnická a elektronická zařízení., Elektronická zařízení likvidujte v souladu s místními předpisy o ochraně životního prostředí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které by neměly být likvidovány do běžného odpadu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443357513 |
| Počet vláken procesoru: | 16 |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Takt procesoru: | 2,5 GHz |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i7 |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 24 MB |
| Model procesoru: | i7-11850H |
| Takt procesoru při přetaktování: | 4,8 GHz |
| Připojení na síť Ethernet: | Ne |
| Verze Bluetooth: | 4.0 |
| Bluetooth: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Celková kapacita úložiště: | 512 GB |
| Kompatibilní paměťové karty: | SDHC, SD, SDXC |
| Integrovaná čtečka karet: | Ano |
| Typ optické jednotky: | Ne |
| Ukládací médium: | SSD |
| Barva: | Šedá |
| Typ produktu: | Mobilní pracovní stanice |
| Numerické klávesy: | Ne |
| Polohovací zařízení: | Touchpad |
| Zabudovaný mikrofon: | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů: | 2 |
| Výkon reproduktoru: | 6 W |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3281-CG |
| Šířka: | 344,4 mm |
| Výška (zadní): | 1,17 cm |
| Výška (čelní): | 7,7 mm |
| Hmotnost: | 2,04 kg |
| Hloubka: | 230,3 mm |
| Specifické vlastnosti: | Systém je předinstalován na disku, Windows 11 Pro 64bit pro počítače Dell, Včetně polských nálepek na klávesnici, Notebook použitý, otestovaný, možné škrábance na krytu, funkční a připravený k použití, Záruka na baterii 1 měsíc od data nákupu u distributora, Žádný napájecí kabel typu "cloverleaf" |
| AC adaptér: | Ano |
| Napájecí kabel: | Ne |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Ochrana heslem: | Ano |
| Architektura operačního systému: | 64bitový |
| Poskytovaný operační systém: | Windows 11 Pro |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu: | Ano |
| Počet portů USB typu C: | 3 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort: | Ano |
| Formát paměti: | SO-DIMM |
| Frekvence paměti: | 3200 MHz |
| Vnitřní paměť: | 32 GB |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4-SDRAM |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | NVIDIA RTX A2000 |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Intel® UHD Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ano |
| Nativní poměr stran: | 16:10 |
| Typ HD rozlišení: | Full HD+ |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| LED podsvícení: | Ano |
| Typ panelu: | WVA |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1200 px |
| Antireflexní obrazovka: | Ano |
| Úhlopříčka displeje: | 39,6 cm (15.6") |
| Přední kamera: | Ano |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Varování: | Použité elektronické výrobky by měly být odvezeny na sběrných místech pro elektrotechnická a elektronická zařízení., Elektronická zařízení likvidujte v souladu s místními předpisy o ochraně životního prostředí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které by neměly být likvidovány do běžného odpadu. |
