Dell Precision 3590 Ultra 7 165H 15,6" FHD IPS 400 nits AG 16 GB DDR5 5600 512 GB SSD RTX 500 4 GB kamera FHD + IR 54 Wh Windows 11 Pro 2 roky ProSupport
Kód: MOBDELNOTBBS1Detailní popis produktu
Dell Precision 3590 Ultra 7 165H 15,6" FHD IPS 400 nits AG 16 GB DDR5 5600 512 GB SSD RTX 500 4 GB kamera FHD + IR 54 Wh Windows 11 Pro 2 roky ProSupport| Generace procesoru | Intel Core Ultra (Řada 1) |
| Základní výkon procesoru | 28 W |
| Model procesoru | 165H |
| Takt procesoru při přetaktování | 5 GHz |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Počet vláken procesoru | 22 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Výkonná jádra | 6 |
| Maximální turbo výkon | 115 W |
| Počet jader procesoru | 16 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 24 MB |
| Jádra s nízkou energetickou účinností | 2 |
| Účinná jádra | 8 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Výrobce ovladače WLAN | Intel |
| NVMe | Ano |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Formát SSD | M.2 |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Typ produktu | Laptop |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Numerické klávesy | Ano |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Zvukový systém | MaxxAudio 13 |
| Výška (čelní) | 2,08 cm |
| Šířka | 357,8 mm |
| Hloubka | 233,3 mm |
| Výška (zadní) | 2,28 cm |
| Hmotnost | 1,65 kg |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ano |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Přenosová rychlost dat paměti | 5600 MT/s |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Rozvržení paměti | 1 x 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA RTX 500 Ada |
| Diskrétní grafický adaptér | Ano |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15.6") |
| Typ panelu | IPS |
| Jas displeje | 400 cd/m² |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Rozlišení přední kamery | 1920 x 1080 px |
| Typ HD přední kamery | Full HD |
| Přední kamera | Ano |
| Infračervená kamera | Ano |
| Kapacita baterie | 54 Wh |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Počet článků baterie | 3 |
| AC adaptér | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooks |
|---|---|
| Generace procesoru: | Intel Core Ultra (Řada 1) |
| Základní výkon procesoru: | 28 W |
| Model procesoru: | 165H |
| Takt procesoru při přetaktování: | 5 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 7 |
| Počet vláken procesoru: | 22 |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Výkonná jádra: | 6 |
| Maximální turbo výkon: | 115 W |
| Počet jader procesoru: | 16 |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 24 MB |
| Jádra s nízkou energetickou účinností: | 2 |
| Účinná jádra: | 8 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Model řadiče WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Výrobce ovladače WLAN: | Intel |
| NVMe: | Ano |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Ukládací médium: | SSD |
| Počet instalovaných SSD: | 1 |
| Formát SSD: | M.2 |
| Integrovaná čtečka karet: | Ano |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Celková kapacita úložiště: | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| Typ produktu: | Laptop |
| Podsvícení klávesnice: | Ano |
| Numerické klávesy: | Ano |
| Polohovací zařízení: | Touchpad |
| Zabudovaný mikrofon: | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů: | 2 |
| Výkon reproduktoru: | 2 W |
| Zvukový systém: | MaxxAudio 13 |
| Výška (čelní): | 2,08 cm |
| Šířka: | 357,8 mm |
| Hloubka: | 233,3 mm |
| Výška (zadní): | 2,28 cm |
| Hmotnost: | 1,65 kg |
| Trusted Platform Module (TPM): | Ano |
| Čtečka otisků prstů: | Ano |
| Verze Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Architektura operačního systému: | 64bitový |
| Poskytovaný operační systém: | Windows 11 Pro |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu: | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Ano |
| Počet portů Thunderbolt 4: | 2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Vnitřní paměť: | 16 GB |
| Maximální vnitřní paměť: | 64 GB |
| Přenosová rychlost dat paměti: | 5600 MT/s |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| Rozvržení paměti: | 1 x 16 GB |
| Typ vnitřní paměti: | DDR5-SDRAM |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | NVIDIA RTX 500 Ada |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ano |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Úhlopříčka displeje: | 39,6 cm (15.6") |
| Typ panelu: | IPS |
| Jas displeje: | 400 cd/m² |
| Maximální rychlost obnovy: | 60 Hz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlišení: | Full HD |
| Rozlišení přední kamery: | 1920 x 1080 px |
| Typ HD přední kamery: | Full HD |
| Přední kamera: | Ano |
| Infračervená kamera: | Ano |
| Kapacita baterie: | 54 Wh |
| Typ baterie: | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Počet článků baterie: | 3 |
| AC adaptér: | Ano |
