Dell Latitude 5455 Snapdragon X Plus X1P-42-100 14,0" FHD+ 16 GB DDR5 SSD 512 GB Qualcomm Adreno grafická karta FHD IR kamera mikrofon WLAN+BT podsvícená klávesnice Windows 11 Pro 2 roky
Kód: MOBDELNOTBBS5Detailní popis produktu
Dell Latitude 5455 Snapdragon X Plus X1P-42-100 14,0" FHD+ 16 GB DDR5 SSD 512 GB Qualcomm Adreno grafická karta FHD IR kamera mikrofon WLAN+BT podsvícená klávesnice Windows 11 Pro 2 roky| Takt procesoru při přetaktování | 3,8 GHz |
| Výrobce procesoru | Qualcomm |
| Generace procesoru | Snapdragon X Plus (X1P) |
| Model procesoru | X1P-42-100 |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Typ antény | 2x2 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Ano |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| NVMe | Ano |
| Formát SSD | M.2 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Název barvy | Titan Gray |
| Barva | Šedá |
| Typ produktu | Laptop |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Hmotnost | 1,53 kg |
| Hloubka | 223,8 mm |
| Výška | 17,9 mm |
| Šířka | 314 mm |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Počet portů USB4 | 2 |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | LPDDR5x-SDRAM |
| Přenosová rychlost dat paměti | 8448 MT/s |
| Výrobce integrovaného GPU | Qualcomm |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Qualcomm Adreno |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Typ HD rozlišení | Full HD+ |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Barevný prostor | sRGB |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Barevný gamut | 100% |
| Typ panelu | IPS |
| Infračervená kamera | Ano |
| Typ HD přední kamery | Full HD |
| Rozlišení přední kamery | 1920 x 1080 px |
| Přední kamera | Ano |
| Kapacita baterie | 54 Wh |
| Počet článků baterie | 3 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooks |
|---|---|
| Takt procesoru při přetaktování: | 3,8 GHz |
| Výrobce procesoru: | Qualcomm |
| Generace procesoru: | Snapdragon X Plus (X1P) |
| Model procesoru: | X1P-42-100 |
| Typ procesoru: | Qualcomm Snapdragon |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Typ antény: | 2x2 |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth: | 5.4 |
| Bluetooth: | Ano |
| Celková kapacita úložiště: | 512 GB |
| Ukládací médium: | SSD |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| NVMe: | Ano |
| Formát SSD: | M.2 |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD: | 1 |
| Výkon adaptéru: | 65 W |
| Název barvy: | Titan Gray |
| Barva: | Šedá |
| Typ produktu: | Laptop |
| Polohovací zařízení: | Touchpad |
| Podsvícení klávesnice: | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů: | 2 |
| Zabudovaný mikrofon: | Ano |
| Počet mikrofonů: | 2 |
| Hmotnost: | 1,53 kg |
| Hloubka: | 223,8 mm |
| Výška: | 17,9 mm |
| Šířka: | 314 mm |
| Verze Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM): | Ano |
| Architektura operačního systému: | 64bitový |
| Poskytovaný operační systém: | Windows 11 Pro |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): | 1 |
| Počet portů USB4: | 2 |
| Vnitřní paměť: | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti: | LPDDR5x-SDRAM |
| Přenosová rychlost dat paměti: | 8448 MT/s |
| Výrobce integrovaného GPU: | Qualcomm |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru: | Qualcomm Adreno |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1200 px |
| Jas displeje: | 300 cd/m² |
| Úhlopříčka displeje: | 35,6 cm (14") |
| Typ HD rozlišení: | Full HD+ |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Barevný prostor: | sRGB |
| Nativní poměr stran: | 16:10 |
| Barevný gamut: | 100% |
| Typ panelu: | IPS |
| Infračervená kamera: | Ano |
| Typ HD přední kamery: | Full HD |
| Rozlišení přední kamery: | 1920 x 1080 px |
| Přední kamera: | Ano |
| Kapacita baterie: | 54 Wh |
| Počet článků baterie: | 3 |
