ASUS Vivobook S 14 OLED S5406SA-WH79 laptop Copilot+ PC Intel Core Ultra 7 258V 35,6 cm (14") WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Černá Nový / Repack
Kód: MOBASUNOTBATUDetailní popis produktu
ASUS Vivobook S 14 OLED S5406SA-WH79 laptop Copilot+ PC Intel Core Ultra 7 258V 35,6 cm (14") WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Černá Nový / Repack| Základní frekvence s nízkou energetickou účinností jádra | 2200 MHz |
| Max. turbo frekvence jádra s nízkou energetickou účinností | 3,7 GHz |
| Jádra s nízkou energetickou účinností | 4 |
| Základní výkon procesoru | 17 W |
| Generace procesoru | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Maximální turbo výkon | 37 W |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Základní frekvence výkonných jader | 2,2 GHz |
| Výkonná jádra | 4 |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Počet vláken procesoru | 8 |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 4,8 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 12 MB |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesoru | 258V |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,8 GHz |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Typ antény | 2x2 |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| NVMe | Ano |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Formát SSD | M.2 |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Celková kapacita úložiště | 1 TB |
| Ukládací médium | SSD |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| USB Power Delivery | Ano |
| Výstupní napětí adaptétu | 20 V |
| Výstupní proud adaptéru | 3,25 A |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Certifikáty shody | REACH |
| Rok uvedení na trh | 2024 |
| Název barvy | Neutral Black |
| Základní materiál | Hliník |
| Barva | Černá |
| Typ produktu | Laptop |
| Barva podsvícení klávesnice | RGB |
| Klíč kopilota | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | Ne |
| Podsvícená zóna klávesnice | Jednozónové RGB |
| Výrobce reproduktorů | Harman Kardon |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Zvukový systém | Smart Amp |
| Výška (čelní) | 1,39 cm |
| Výška (zadní) | 1,59 cm |
| Šířka | 310,5 mm |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Hloubka | 221,9 mm |
| Rozpoznávání obličejů | Ano |
| Windows Hello | Ano |
| Ochrana heslem | Ano |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Microsoft Copilot | Ano |
| Copilot+ PC | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Home |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Typ vnitřní paměti | LPDDR5x-SDRAM |
| Formát paměti | Na základní desce |
| Maximální vnitřní paměť | 32 GB |
| Vnitřní paměť | 32 GB |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Arc Graphics 140V |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel Arc Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Podpora HDR | Ano |
| Barevný gamut | 100% |
| Doba odezvy displeje | 0,2 ms |
| Maximální jas displeje (HDR) | 600 cd/m² |
| Barevný prostor | DCI-P3 |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | HDR True Black 600 |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Typ HD rozlišení | WUXGA |
| Povrch displeje | Lesk |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Počet barev displeje | 1,073 miliard barev |
| Typ panelu | OLED |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Jas displeje | 400 cd/m² |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000000:1 |
| Rozlišení přední kamery | 1920 x 1080 px |
| Infračervená kamera | Ano |
| Přední kamera | Ano |
| Typ HD přední kamery | Full HD |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita baterie | 75 Wh |
| Počet článků baterie | 4 |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
| Podpora řídkosti | Ano |
| Podpora efektů Windows Studio | Ano |
| Výkon NPU až | 47 TOPs |
| Výkon GPU až | 64 TOPs |
| Celkový výkon procesoru až | 115 TOPs |
| Softwarové rámce AI podporované NPU | ONNX RT, DirectML, WebNN, OpenVINO, Windows ML |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5903719149662 |
| Základní frekvence s nízkou energetickou účinností jádra: | 2200 MHz |
| Max. turbo frekvence jádra s nízkou energetickou účinností: | 3,7 GHz |
| Jádra s nízkou energetickou účinností: | 4 |
| Základní výkon procesoru: | 17 W |
| Generace procesoru: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Maximální turbo výkon: | 37 W |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Základní frekvence výkonných jader: | 2,2 GHz |
| Výkonná jádra: | 4 |
| Typ paměti cache procesoru: | Smart Cache |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet vláken procesoru: | 8 |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon): | 4,8 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 12 MB |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesoru: | 258V |
| Takt procesoru při přetaktování: | 4,8 GHz |
| Mobilní síťové připojení: | Ne |
| Typ antény: | 2x2 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth: | 5.4 |
| NVMe: | Ano |
| Rozhraní pro disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| Integrovaná čtečka karet: | Ano |
| Formát SSD: | M.2 |
| Typ optické jednotky: | Ne |
| Kapacita disku SSD: | 1 TB |
| Celková kapacita SSD: | 1 TB |
| Kompatibilní paměťové karty: | MicroSD (TransFlash) |
| Počet instalovaných SSD: | 1 |
| Celková kapacita úložiště: | 1 TB |
| Ukládací médium: | SSD |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ano |
| USB Power Delivery: | Ano |
| Výstupní napětí adaptétu: | 20 V |
| Výstupní proud adaptéru: | 3,25 A |
| Vstupní frekvence adaptéru: | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru: | 100 - 240 V |
| Výkon adaptéru: | 65 W |
| Certifikáty shody: | REACH |
| Rok uvedení na trh: | 2024 |
| Název barvy: | Neutral Black |
| Základní materiál: | Hliník |
| Barva: | Černá |
| Typ produktu: | Laptop |
| Barva podsvícení klávesnice: | RGB |
| Klíč kopilota: | Ano |
| Podsvícení klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | Touchpad |
| Numerické klávesy: | Ne |
| Podsvícená zóna klávesnice: | Jednozónové RGB |
| Výrobce reproduktorů: | Harman Kardon |
| Zabudovaný mikrofon: | Ano |
| Zvukový systém: | Smart Amp |
| Výška (čelní): | 1,39 cm |
| Výška (zadní): | 1,59 cm |
| Šířka: | 310,5 mm |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
| Hloubka: | 221,9 mm |
| Rozpoznávání obličejů: | Ano |
| Windows Hello: | Ano |
| Ochrana heslem: | Ano |
| Trusted Platform Module (TPM): | Ano |
| Microsoft Copilot: | Ano |
| Copilot+ PC: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Windows 11 Home |
| Architektura operačního systému: | 64bitový |
| Počet portů Thunderbolt 4: | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu: | Ano |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Verze HDMI: | 2.1 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort: | Ano |
| Typ vnitřní paměti: | LPDDR5x-SDRAM |
| Formát paměti: | Na základní desce |
| Maximální vnitřní paměť: | 32 GB |
| Vnitřní paměť: | 32 GB |
| Výrobce integrovaného GPU: | Intel |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Intel Arc Graphics 140V |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru: | Intel Arc Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Podpora HDR: | Ano |
| Barevný gamut: | 100% |
| Doba odezvy displeje: | 0,2 ms |
| Maximální jas displeje (HDR): | 600 cd/m² |
| Barevný prostor: | DCI-P3 |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | HDR True Black 600 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Typ HD rozlišení: | WUXGA |
| Povrch displeje: | Lesk |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1200 px |
| Počet barev displeje: | 1,073 miliard barev |
| Typ panelu: | OLED |
| Nativní poměr stran: | 16:10 |
| Maximální rychlost obnovy: | 60 Hz |
| Úhlopříčka displeje: | 35,6 cm (14") |
| Jas displeje: | 400 cd/m² |
| Kontrastní poměr (typický): | 1000000:1 |
| Rozlišení přední kamery: | 1920 x 1080 px |
| Infračervená kamera: | Ano |
| Přední kamera: | Ano |
| Typ HD přední kamery: | Full HD |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita baterie: | 75 Wh |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Neurální procesorová jednotka (NPU): | Intel AI Boost |
| Podpora řídkosti: | Ano |
| Podpora efektů Windows Studio: | Ano |
| Výkon NPU až: | 47 TOPs |
| Výkon GPU až: | 64 TOPs |
| Celkový výkon procesoru až: | 115 TOPs |
| Softwarové rámce AI podporované NPU: | ONNX RT, DirectML, WebNN, OpenVINO, Windows ML |
