ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1803 laptop Intel® Core™ i5 i5-13420H 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) NoOS Stříbrná
Kód: MOBASUNOTBASCDetailní popis produktu
ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1803 laptop Intel® Core™ i5 i5-13420H 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) NoOS Stříbrná| Výrobce procesoru | Intel |
| Výkonná jádra | 4 |
| Počet vláken procesoru | 12 |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,6 GHz |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Model procesoru | i5-13420H |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 12 MB |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 3,4 GHz |
| Generace procesoru | 13. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 4,6 GHz |
| Maximální turbo výkon | 115 W |
| Účinná jádra | 4 |
| Základní výkon procesoru | 45 W |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WWAN | Není nainstalováno |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Ano |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| NVMe | Ano |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Formát SSD | M.2 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| USB Power Delivery | Ano |
| Napájecí konektor | Ano |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Výstupní napětí adaptétu | 19 V |
| Certifikáty shody | REACH |
| Název barvy | Cool Silver |
| Typ produktu | Laptop |
| Barva | Stříbrná |
| Numerické klávesy | Ano |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Zvukový systém | SonicMaster |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Hloubka | 249,5 mm |
| Výška | 19,9 mm |
| Hmotnost | 1,88 kg |
| Šířka | 358,7 mm |
| Ochrana heslem | Ano |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Ne |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Paměťové sloty | SO-DIMM |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Formát paměti | Na základní desce + SO-DIMM |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Iris Xe Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Typ HD rozlišení | WUXGA |
| Úhlopříčka displeje | 40,6 cm (16") |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| Typ HD přední kamery | HD |
| Rozlišení přední kamery | 1280 x 720 px |
| Přední kamera | Ano |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita baterie | 42 Wh |
| Počet článků baterie | 3 |
| AC adaptér | Ano |
| Varování | Použité zařízení nevyhazujte do běžného odpadu – odneste ho na sběrné místo elektronického odpadu., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nevystavujte kabel dlouhodobému působení silného tepla nebo otevřeného ohně. |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý, GHS08: Nebezpečí pro zdraví, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 4711636002349 |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Výkonná jádra: | 4 |
| Počet vláken procesoru: | 12 |
| Typ paměti cache procesoru: | Smart Cache |
| Takt procesoru při přetaktování: | 4,6 GHz |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Model procesoru: | i5-13420H |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 12 MB |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora): | 3,4 GHz |
| Generace procesoru: | 13. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon): | 4,6 GHz |
| Maximální turbo výkon: | 115 W |
| Účinná jádra: | 4 |
| Základní výkon procesoru: | 45 W |
| Připojení na síť Ethernet: | Ne |
| Mobilní síťové připojení: | Ne |
| Standardy Wi-Fi: | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WWAN: | Není nainstalováno |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Bluetooth: | Ano |
| Celková kapacita úložiště: | 512 GB |
| NVMe: | Ano |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Ukládací médium: | SSD |
| Integrovaná čtečka karet: | Ne |
| Typ optické jednotky: | Ne |
| Formát SSD: | M.2 |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD: | 1 |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ano |
| USB Power Delivery: | Ano |
| Napájecí konektor: | Ano |
| Vstupní frekvence adaptéru: | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru: | 100 - 240 V |
| Výstupní napětí adaptétu: | 19 V |
| Certifikáty shody: | REACH |
| Název barvy: | Cool Silver |
| Typ produktu: | Laptop |
| Barva: | Stříbrná |
| Numerické klávesy: | Ano |
| Polohovací zařízení: | Touchpad |
| Zvukový systém: | SonicMaster |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Zabudovaný mikrofon: | Ano |
| Hloubka: | 249,5 mm |
| Výška: | 19,9 mm |
| Hmotnost: | 1,88 kg |
| Šířka: | 358,7 mm |
| Ochrana heslem: | Ano |
| Trusted Platform Module (TPM): | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Ne |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C: | 1 |
| Počet portů USB 2.0: | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu: | Ano |
| Verze HDMI: | 1.4 |
| Vnitřní paměť: | 16 GB |
| Paměťové sloty: | SO-DIMM |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4-SDRAM |
| Formát paměti: | Na základní desce + SO-DIMM |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Intel Iris Xe Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Výrobce integrovaného GPU: | Intel |
| Nativní poměr stran: | 16:10 |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1200 px |
| Typ HD rozlišení: | WUXGA |
| Úhlopříčka displeje: | 40,6 cm (16") |
| Antireflexní obrazovka: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Maximální rychlost obnovy: | 60 Hz |
| Jas displeje: | 300 cd/m² |
| Typ HD přední kamery: | HD |
| Rozlišení přední kamery: | 1280 x 720 px |
| Přední kamera: | Ano |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita baterie: | 42 Wh |
| Počet článků baterie: | 3 |
| AC adaptér: | Ano |
| Varování: | Použité zařízení nevyhazujte do běžného odpadu – odneste ho na sběrné místo elektronického odpadu., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nevystavujte kabel dlouhodobému působení silného tepla nebo otevřeného ohně. |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivý, GHS08: Nebezpečí pro zdraví, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti: | Ano |
