ASUS ExpertBook Ultra B9406CAA-TH0747X Ultra 7 356H 14" WQXGA+ dotykový displej Tandem OLED 600 nitů 120 Hz AG 32 GB LPDDR5X SSD 1 TB Intel Graphics WLAN+BT kamera 1080p + IR 70 Wh W11 Pro Jet Fog 3 roky záruka s opravou na místě
Kód: MOBASUNOTBAXMDetailní popis produktu
ASUS ExpertBook Ultra B9406CAA-TH0747X Ultra 7 356H 14" WQXGA+ dotykový displej Tandem OLED 600 nitů 120 Hz AG 32 GB LPDDR5X SSD 1 TB Intel Graphics WLAN+BT kamera 1080p + IR 70 Wh W11 Pro Jet Fog 3 roky záruka s opravou na místě| Jádra s nízkou energetickou účinností | 4 |
| Počet jader procesoru | 16 |
| Základní frekvence výkonných jader | 1,9 GHz |
| Základní frekvence efektivních jader | 1,5 GHz |
| Účinná jádra | 8 |
| Patice procesoru | FCBGA2540 |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 18 MB |
| Počet vláken procesoru | 16 |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,7 GHz |
| Model procesoru | 356H |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Max. turbo frekvence jádra s nízkou energetickou účinností | 3,3 GHz |
| Generace procesoru | Intel Core Ultra (Series 3) |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Základní frekvence s nízkou energetickou účinností jádra | 1500 MHz |
| Základní výkon procesoru | 25 W |
| Maximální turbo výkon | 80 W |
| Výkonná jádra | 4 |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 3,5 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 4,7 GHz |
| Typ antény | 2x2 |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Formát SSD | M.2 |
| Celková kapacita úložiště | 1 TB |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| Ukládací médium | SSD |
| Velikost disku M.2 SSD | 2280 (22 x 80 mm) |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Ano |
| Výstupní napětí adaptétu | 20 V |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Výstupní proud adaptéru | 4,5 A |
| USB Power Delivery | Ano |
| Výkon adaptéru | 90 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Typ produktu | Laptop |
| Numerické klávesy | Ne |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Klíč kopilota | Ano |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 6 |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Hmotnost | 990 g |
| Hloubka | 212,8 mm |
| Šířka | 310,9 mm |
| Výška (zadní) | 1,64 cm |
| Výška (čelní) | 1,09 cm |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Windows Hello | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ano |
| Verze HDMI | 2.1 TMDS |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 2 |
| Formát paměti | Na základní desce |
| Typ vnitřní paměti | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximální vnitřní paměť | 32 GB |
| Vnitřní paměť | 32 GB |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel Graphics |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | DisplayHDR True Black 1000 |
| Typ HD rozlišení | WQXGA+ |
| Jas displeje | 600 cd/m² |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Barevný prostor | DCI-P3 |
| Rozlišení displeje | 2880 x 1800 px |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Typ panelu | OLED |
| Maximální jas displeje (HDR) | 1400 cd/m² |
| Poměr obrazovky k tělu | 91% |
| Podpora HDR | Ano |
| Barevný gamut | 100% |
| Infračervená kamera | Ano |
| Přední kamera | Ano |
| Typ HD přední kamery | Full HD |
| Rozlišení přední kamery | 1920 x 1080 px |
| Počet článků baterie | 4 |
| Kapacita baterie | 70 Wh |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Výkon NPU až | 50 TOPs |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 4711636419277 |
| Jádra s nízkou energetickou účinností: | 4 |
| Počet jader procesoru: | 16 |
| Základní frekvence výkonných jader: | 1,9 GHz |
| Základní frekvence efektivních jader: | 1,5 GHz |
| Účinná jádra: | 8 |
| Patice procesoru: | FCBGA2540 |
| Typ paměti cache procesoru: | Smart Cache |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 18 MB |
| Počet vláken procesoru: | 16 |
| Takt procesoru při přetaktování: | 4,7 GHz |
| Model procesoru: | 356H |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Max. turbo frekvence jádra s nízkou energetickou účinností: | 3,3 GHz |
| Generace procesoru: | Intel Core Ultra (Series 3) |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 7 |
| Základní frekvence s nízkou energetickou účinností jádra: | 1500 MHz |
| Základní výkon procesoru: | 25 W |
| Maximální turbo výkon: | 80 W |
| Výkonná jádra: | 4 |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora): | 3,5 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon): | 4,7 GHz |
| Typ antény: | 2x2 |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth: | 5.4 |
| Počet instalovaných SSD: | 1 |
| Kapacita disku SSD: | 1 TB |
| Formát SSD: | M.2 |
| Celková kapacita úložiště: | 1 TB |
| Celková kapacita SSD: | 1 TB |
| Ukládací médium: | SSD |
| Velikost disku M.2 SSD: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Rozhraní pro disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | Ano |
| Výstupní napětí adaptétu: | 20 V |
| Vstupní frekvence adaptéru: | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru: | 100 - 240 V |
| Výstupní proud adaptéru: | 4,5 A |
| USB Power Delivery: | Ano |
| Výkon adaptéru: | 90 W |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ano |
| Typ produktu: | Laptop |
| Numerické klávesy: | Ne |
| Polohovací zařízení: | Touchpad |
| Podsvícení klávesnice: | Ano |
| Klíč kopilota: | Ano |
| Zabudovaný mikrofon: | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů: | 6 |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| Hmotnost: | 990 g |
| Hloubka: | 212,8 mm |
| Šířka: | 310,9 mm |
| Výška (zadní): | 1,64 cm |
| Výška (čelní): | 1,09 cm |
| Trusted Platform Module (TPM): | Ano |
| Verze Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Čtečka otisků prstů: | Ano |
| Windows Hello: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Windows 11 Pro |
| Architektura operačního systému: | 64bitový |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu: | Ano |
| Intel® Thunderbolt 4: | Ano |
| Verze HDMI: | 2.1 TMDS |
| Počet portů Thunderbolt 4: | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A: | 2 |
| Formát paměti: | Na základní desce |
| Typ vnitřní paměti: | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximální vnitřní paměť: | 32 GB |
| Vnitřní paměť: | 32 GB |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Intel Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Výrobce integrovaného GPU: | Intel |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru: | Intel Graphics |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | DisplayHDR True Black 1000 |
| Typ HD rozlišení: | WQXGA+ |
| Jas displeje: | 600 cd/m² |
| Nativní poměr stran: | 16:10 |
| Barevný prostor: | DCI-P3 |
| Rozlišení displeje: | 2880 x 1800 px |
| Úhlopříčka displeje: | 35,6 cm (14") |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| Typ panelu: | OLED |
| Maximální jas displeje (HDR): | 1400 cd/m² |
| Poměr obrazovky k tělu: | 91% |
| Podpora HDR: | Ano |
| Barevný gamut: | 100% |
| Infračervená kamera: | Ano |
| Přední kamera: | Ano |
| Typ HD přední kamery: | Full HD |
| Rozlišení přední kamery: | 1920 x 1080 px |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Kapacita baterie: | 70 Wh |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Výkon NPU až: | 50 TOPs |
