ALANTEC F/UTP cat.6 PE 4x2x23AWG 305m EXTERNÍ SUCHÝ kabel
Kód: SIEAANKAB0061Detailní popis produktu
ALANTEC F/UTP cat.6 PE 4x2x23AWG 305m EXTERNÍ SUCHÝ kabel| Stínění kabelu | F/UTP |
| Materiál izolační vrstvy | Polyetylen (PE) |
| Délka kabelu | 305 m |
| Rychlost přenosu dat | 1000 Mbit/s |
| Síťové standardy | IEEE 802.3at |
| Barva | Černá |
| Standardní kabel | Cat6 |
| AWG (velikost drátu) | 23 |
| Třída kabelu | E |
| Vnější průměr | 7,3 mm |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -15 - 50 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -40 - 60 °C |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Network cables |
|---|---|
| EAN: | 5901738556553 |
| Stínění kabelu: | F/UTP |
| Materiál izolační vrstvy: | Polyetylen (PE) |
| Délka kabelu: | 305 m |
| Rychlost přenosu dat: | 1000 Mbit/s |
| Síťové standardy: | IEEE 802.3at |
| Barva: | Černá |
| Standardní kabel: | Cat6 |
| AWG (velikost drátu): | 23 |
| Třída kabelu: | E |
| Vnější průměr: | 7,3 mm |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -15 - 50 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -40 - 60 °C |
