Multitool AZYMUT Gron - 11 nástrojů + 9 bitů + pouzdro (H-P224052)
Kód: SURAZYMUL0004Detailní popis produktu
Multitool AZYMUT Gron - 11 nástrojů + 9 bitů + pouzdro (H-P224052)| Prodloužená délka | 15,4 cm |
| Délka ve složeném stavu | 11 cm |
| Hmotnost | 227 g |
| Kleště | Ano |
| Multifunkční typ nástroje | Plná velikost |
| Držák bitů | Ano |
| Šestihranné bity (Hex) | H5, H4, H3 |
| Rozměr plochých bitů | 3, 5, 7 |
| Typ ostří | Hladký |
| Množství nástrojů | 11 nástroje/nástrojů |
| Šroubovací bity (jednoduchý kříž) | PH 2, PH 1, PH 3 |
| Počet bitů | 9 |
| Nástroj zamykání | Ano |
| Včetně otvíráku | Ano |
| Včetně otvíráku/ů | Otvírák lahví, Otvírák konzerv |
| Magnetický držák bitů | Ano |
| Počet šroubováků | 2 |
| Včetně nože | Ano |
| Pouzdro | Ano |
| Barva | Černá |
| Materiál skříně | Kůže |
| Typ oceli | 420 |
| Materiál | Nerezová ocel |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Multitools |
|---|---|
| EAN: | 5902944165706 |
| Prodloužená délka: | 15,4 cm |
| Délka ve složeném stavu: | 11 cm |
| Hmotnost: | 227 g |
| Kleště: | Ano |
| Multifunkční typ nástroje: | Plná velikost |
| Držák bitů: | Ano |
| Šestihranné bity (Hex): | H5, H4, H3 |
| Rozměr plochých bitů: | 3, 5, 7 |
| Typ ostří: | Hladký |
| Množství nástrojů: | 11 nástroje/nástrojů |
| Šroubovací bity (jednoduchý kříž): | PH 2, PH 1, PH 3 |
| Počet bitů: | 9 |
| Nástroj zamykání: | Ano |
| Včetně otvíráku: | Ano |
| Včetně otvíráku/ů: | Otvírák lahví, Otvírák konzerv |
| Magnetický držák bitů: | Ano |
| Počet šroubováků: | 2 |
| Včetně nože: | Ano |
| Pouzdro: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Materiál skříně: | Kůže |
| Typ oceli: | 420 |
| Materiál: | Nerezová ocel |
