Multifunkční nůž NexTool NE20099 10v1 modrý
Kód: SURNXTMUL0022Detailní popis produktu
Multifunkční nůž NexTool NE20099 10v1 modrý| Množství nástrojů | 10 nástroje/nástrojů |
| Zámek čepele | Ano |
| Typ nože | Skládací nůž |
| Barva | Modrá |
| Hmotnost | 87 g |
| Hloubka | 20 mm |
| Výška | 19 mm |
| Šířka | 75 mm |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu čepele s potravinami, když se nepoužívá., Varování: Výrobek je ostrý, používejte jej s opatrností. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Multitools |
|---|---|
| EAN: | 6973907630530 |
| Množství nástrojů: | 10 nástroje/nástrojů |
| Zámek čepele: | Ano |
| Typ nože: | Skládací nůž |
| Barva: | Modrá |
| Hmotnost: | 87 g |
| Hloubka: | 20 mm |
| Výška: | 19 mm |
| Šířka: | 75 mm |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu čepele s potravinami, když se nepoužívá., Varování: Výrobek je ostrý, používejte jej s opatrností. |
