Multifunkční nástroj NexTool Mini FLAGSHIP NE20051 10v1 červený
Kód: SURNXTMUL0008Detailní popis produktu
Multifunkční nástroj NexTool Mini FLAGSHIP NE20051 10v1 červený| Základní materiál | Nerezová ocel |
| Barva | Červená |
| Typ nože | Skládací nůž |
| Množství nástrojů | 10 nástroje/nástrojů |
| Délka ve složeném stavu | 6,2 cm |
| Šířka | 27 mm |
| Hmotnost | 78 g |
| Varování | Varování: Výrobek je ostrý, používejte jej s opatrností., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu čepele s potravinami, když se nepoužívá. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Multitools |
|---|---|
| EAN: | 6973907630042 |
| Základní materiál: | Nerezová ocel |
| Barva: | Červená |
| Typ nože: | Skládací nůž |
| Množství nástrojů: | 10 nástroje/nástrojů |
| Délka ve složeném stavu: | 6,2 cm |
| Šířka: | 27 mm |
| Hmotnost: | 78 g |
| Varování: | Varování: Výrobek je ostrý, používejte jej s opatrností., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu čepele s potravinami, když se nepoužívá. |
