Multifunkční nástroj NexTool FLAGSHIP Pro NE20278 16v1 zelený + pouzdro na opasek
Kód: SURNXTMUL0004Detailní popis produktu
Multifunkční nástroj NexTool FLAGSHIP Pro NE20278 16v1 zelený + pouzdro na opasek| Zámek čepele | Ano |
| Typ nože | Skládací nůž |
| Materiál ostří | Nerezová ocel |
| Množství nástrojů | 16 nástroje/nástrojů |
| Typ produktu | 16 |
| Prodloužená délka | 15,9 cm |
| Šířka | 40 mm |
| Hmotnost | 245 g |
| Délka ve složeném stavu | 11 cm |
| Varování | Varování: Výrobek je ostrý, používejte jej s opatrností., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu čepele s potravinami, když se nepoužívá. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Multitools |
|---|---|
| EAN: | 6973907631735 |
| Zámek čepele: | Ano |
| Typ nože: | Skládací nůž |
| Materiál ostří: | Nerezová ocel |
| Množství nástrojů: | 16 nástroje/nástrojů |
| Typ produktu: | 16 |
| Prodloužená délka: | 15,9 cm |
| Šířka: | 40 mm |
| Hmotnost: | 245 g |
| Délka ve složeném stavu: | 11 cm |
| Varování: | Varování: Výrobek je ostrý, používejte jej s opatrností., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu čepele s potravinami, když se nepoužívá. |
