Multifunkční nástroj AZYMUT Giewon FS – Fire Starter – 19 nástrojů – křesadlo + píšťalka + pouzdro na opasek (H2038A)
Kód: SURAZYMUL0012Detailní popis produktu
Multifunkční nástroj AZYMUT Giewon FS – Fire Starter – 19 nástrojů – křesadlo + píšťalka + pouzdro na opasek (H2038A)| Barva | Stříbrná |
| Typ produktu | Multifunkční nástroj |
| Množství nástrojů | 19 nástroje/nástrojů |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Skládací design | Ano |
| Vestavěné nářadí | Soubor, Otvírák na konzervy, Odstraňovač izolace, Pila, Nůž, Malý plochý šroubovák, Whistleblower, Komín, Velký plochý šroubovák, Nůžky, Kombinátory, Kladivo, Řezačka drátů, Šídlo |
| Včetně nástavců | Ano |
| Hmotnost | 270 g |
| Délka ve složeném stavu | 11,5 cm |
| Délka | 175 mm |
| Obsah soupravy | Sada bitů součástí balení |
| Kazetové úložné pouzdro | Ano |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Před každým použitím nářadí pečlivě zkontrolujte, abyste se ujistili, že je v dobrém provozním stavu., Varování: Nástroj je ostrý a může způsobit řezné rány. Při používání buďte opatrní. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Multitools |
|---|---|
| EAN: | 5902944176849 |
| Barva: | Stříbrná |
| Typ produktu: | Multifunkční nástroj |
| Množství nástrojů: | 19 nástroje/nástrojů |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Skládací design: | Ano |
| Vestavěné nářadí: | Soubor, Otvírák na konzervy, Odstraňovač izolace, Pila, Nůž, Malý plochý šroubovák, Whistleblower, Komín, Velký plochý šroubovák, Nůžky, Kombinátory, Kladivo, Řezačka drátů, Šídlo |
| Včetně nástavců: | Ano |
| Hmotnost: | 270 g |
| Délka ve složeném stavu: | 11,5 cm |
| Délka: | 175 mm |
| Obsah soupravy: | Sada bitů součástí balení |
| Kazetové úložné pouzdro: | Ano |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Před každým použitím nářadí pečlivě zkontrolujte, abyste se ujistili, že je v dobrém provozním stavu., Varování: Nástroj je ostrý a může způsobit řezné rány. Při používání buďte opatrní. |
