Einhell Flexo Cam Plus 600 Robotická sekačka na trávu Baterie Černá, Červená, Stříbrná
Kód: NAKEINRKO0011Detailní popis produktu
Einhell Flexo Cam Plus 600 Robotická sekačka na trávu Baterie Černá, Červená, Stříbrná| Model | Robotická sekačka na trávu |
| Řezací systém | Rotační čepele |
| Vhodné pro sklon až | 25% |
| Maximální výška řezu | 6 cm |
| Hladina akustického výkonu | 57 dB |
| Maximální oblast sekání | 600 m² |
| Senzor deště | Ano |
| ECO mód | Ano |
| Automatický návrat k základně | Ano |
| Kapacita Multi-Zone | Ano |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | Ano |
| Jednoduché skladování | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX4 |
| Typ motoru | Bezkartáčový |
| Řezná šířka | 18 cm |
| Minimální výška řezu | 2 cm |
| Snímač nárazů | Ano |
| Snímač zdvihu | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Barva | Černá, Stříbrná, Červená |
| Jednoduché používání | Ano |
| Kapacita baterie | 4 Ah |
| Napětí baterie | 18 V |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Hmotnost | 9,65 kg |
| Návod na použití | Ano |
| Počet baterií v ceně | 1 kusů |
| Nabíječka | Ano |
| Obsahuje základnu | Ano |
| Včetně baterie | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mowing work |
|---|---|
| EAN: | 4006825678413 |
| Model: | Robotická sekačka na trávu |
| Řezací systém: | Rotační čepele |
| Vhodné pro sklon až: | 25% |
| Maximální výška řezu: | 6 cm |
| Hladina akustického výkonu: | 57 dB |
| Maximální oblast sekání: | 600 m² |
| Senzor deště: | Ano |
| ECO mód: | Ano |
| Automatický návrat k základně: | Ano |
| Kapacita Multi-Zone: | Ano |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu: | Ano |
| Jednoduché skladování: | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IPX4 |
| Typ motoru: | Bezkartáčový |
| Řezná šířka: | 18 cm |
| Minimální výška řezu: | 2 cm |
| Snímač nárazů: | Ano |
| Snímač zdvihu: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Barva: | Černá, Stříbrná, Červená |
| Jednoduché používání: | Ano |
| Kapacita baterie: | 4 Ah |
| Napětí baterie: | 18 V |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Hmotnost: | 9,65 kg |
| Návod na použití: | Ano |
| Počet baterií v ceně: | 1 kusů |
| Nabíječka: | Ano |
| Obsahuje základnu: | Ano |
| Včetně baterie: | Ano |
