Dreame A2 Robotická sekačka na trávu Baterie Černá, Šedá
Kód: NAKRMARKO0007Detailní popis produktu
Dreame A2 Robotická sekačka na trávu Baterie Černá, Šedá| Řezací systém | Rotační čepele |
| Ochranné funkce | Voděodolný |
| Odolnost proti povětrnostním vlivům | Ano |
| Seřízení řezací vůle | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Vhodné pro sklon až | 50% |
| Funkce sečení až ke kraji | Ano |
| Počet koleček | 2 kolo/kola |
| Senzor deště | Ano |
| Míra akustického tlaku | 46 dB |
| Maximální oblast sekání | 3000 m² |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | Ano |
| Vhodné pro svah až do | 26,5° |
| Hlučnost | 55 dB |
| Objem sběrného koše | 0 l |
| Kapacita Multi-Zone | Ano |
| Barva | Černá, Šedá |
| Řezná šířka | 22 cm |
| Funkce mulčování | Ano |
| Model | Robotická sekačka na trávu |
| Maximální výška řezu | 7 cm |
| Typ displeje | LCD |
| Výška řezu | 30-70 mm |
| Jednoduché používání | Ano |
| Funkce alarmu | Ano |
| Sběrný koš na trávu | Ne |
| Automatický návrat k základně | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX6 |
| Vestavěný displej | Ano |
| Doporučená plocha trávníku | 3000 m² |
| Typ pohonu | Pohon zadních kol |
| Minimální výška řezu | 3 cm |
| Kapacita baterie | 5 Ah |
| Doba nabíjení | 1,05 h |
| Proud při nabíjení | 3 A |
| Vstupní střídavé napětí | 100~240 V |
| Hmotnost baterie | 520 g |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Napětí baterie | 18 V |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Výška | 273 mm |
| Hloubka balení | 545 mm |
| Hmotnost včetně balení | 28 kg |
| Rozměry základny (š x h x v) | 490 x 778 x 309 mm |
| Výška balení | 407 mm |
| Šířka | 444 mm |
| Hmotnost | 16,3 kg |
| Šířka balení | 895 mm |
| Hmotnost dokovací stanice | 3,3 kg |
| Hloubka | 666 mm |
| Hmotnost plastového obalu | 0 g |
| Hmotnost pěnového polystyrenového (EPS) balení | 0 g |
| Objem balení | 0 cm³ |
| Hmotnost dřevěného obalu | 0 g |
| Hmotnost kovového obalu | 0 g |
| Počet krabic ve velkoobchodním balení | 1 kusů |
| Objem velkoobchodního balení | 198524,425 cm³ |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hmotnost papírového obalu | 0 g |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -10 - 35 °C |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Jízda bez řidiče | Ano |
| Bezkabelový | Ano |
| Akumulátor | Ano |
| Hraniční vodič | Ne |
| Návod na použití | Ano |
| Náhradní čepele | Ano |
| Včetně baterie | Ano |
| Včetně napájecího adaptéru | Ano |
| Množství na kartonové balení | 1 kusů |
| Výška přepravního kartonu | 41,8 cm |
| Šířka přepravního kartonu | 90,6 cm |
| Délka přepravního kartonu | 55,6 cm |
| Země původu | Čína |
| Hmotnost přepravního kartonu | 28 kg |
| Typ navigace | LiDAR |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mowing work |
|---|---|
| EAN: | 6977973410119 |
| Řezací systém: | Rotační čepele |
| Ochranné funkce: | Voděodolný |
| Odolnost proti povětrnostním vlivům: | Ano |
| Seřízení řezací vůle: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Vhodné pro sklon až: | 50% |
| Funkce sečení až ke kraji: | Ano |
| Počet koleček: | 2 kolo/kola |
| Senzor deště: | Ano |
| Míra akustického tlaku: | 46 dB |
| Maximální oblast sekání: | 3000 m² |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu: | Ano |
| Vhodné pro svah až do: | 26,5° |
| Hlučnost: | 55 dB |
| Objem sběrného koše: | 0 l |
| Kapacita Multi-Zone: | Ano |
| Barva: | Černá, Šedá |
| Řezná šířka: | 22 cm |
| Funkce mulčování: | Ano |
| Model: | Robotická sekačka na trávu |
| Maximální výška řezu: | 7 cm |
| Typ displeje: | LCD |
| Výška řezu: | 30-70 mm |
| Jednoduché používání: | Ano |
| Funkce alarmu: | Ano |
| Sběrný koš na trávu: | Ne |
| Automatický návrat k základně: | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IPX6 |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Doporučená plocha trávníku: | 3000 m² |
| Typ pohonu: | Pohon zadních kol |
| Minimální výška řezu: | 3 cm |
| Kapacita baterie: | 5 Ah |
| Doba nabíjení: | 1,05 h |
| Proud při nabíjení: | 3 A |
| Vstupní střídavé napětí: | 100~240 V |
| Hmotnost baterie: | 520 g |
| Typ baterie: | Zabudovaná baterie |
| Napětí baterie: | 18 V |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Výška: | 273 mm |
| Hloubka balení: | 545 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 28 kg |
| Rozměry základny (š x h x v): | 490 x 778 x 309 mm |
| Výška balení: | 407 mm |
| Šířka: | 444 mm |
| Hmotnost: | 16,3 kg |
| Šířka balení: | 895 mm |
| Hmotnost dokovací stanice: | 3,3 kg |
| Hloubka: | 666 mm |
| Hmotnost plastového obalu: | 0 g |
| Hmotnost pěnového polystyrenového (EPS) balení: | 0 g |
| Objem balení: | 0 cm³ |
| Hmotnost dřevěného obalu: | 0 g |
| Hmotnost kovového obalu: | 0 g |
| Počet krabic ve velkoobchodním balení: | 1 kusů |
| Objem velkoobchodního balení: | 198524,425 cm³ |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 50 °C |
| Hmotnost papírového obalu: | 0 g |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -10 - 35 °C |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Jízda bez řidiče: | Ano |
| Bezkabelový: | Ano |
| Akumulátor: | Ano |
| Hraniční vodič: | Ne |
| Návod na použití: | Ano |
| Náhradní čepele: | Ano |
| Včetně baterie: | Ano |
| Včetně napájecího adaptéru: | Ano |
| Množství na kartonové balení: | 1 kusů |
| Výška přepravního kartonu: | 41,8 cm |
| Šířka přepravního kartonu: | 90,6 cm |
| Délka přepravního kartonu: | 55,6 cm |
| Země původu: | Čína |
| Hmotnost přepravního kartonu: | 28 kg |
| Typ navigace: | LiDAR |
