Einhell RASARRO Ruční sekačka Baterie Černá, Červená
Kód: NAKEINKOS0017Detailní popis produktu
Einhell RASARRO Ruční sekačka Baterie Černá, Červená| Objem sběrného koše | 45 l |
| Funkce sečení až ke kraji | Ano |
| Řezná šířka | 38 cm |
| Průměr zadních kol | 22 cm |
| Rychlost otáčení | 3400 ot/min |
| Model | Ruční sekačka |
| Maximální oblast sekání | 450 m² |
| Počet nastavitelných výšek | 6 |
| Minimální výška řezu | 2,5 cm |
| Průměr předních kol | 15 cm |
| Vlastnosti rukojeti | Sklopný |
| Sběrný koš na trávu | Ano |
| Typ motoru | Bezkartáčový |
| Typ nastavení výšky sekání | Krokový |
| Funkce mulčování | Ano |
| Maximální výška řezu | 7,5 cm |
| Ergonomické ovládání | Ano |
| Seřízení řezací vůle | Ano |
| Barva | Červená, Černá |
| Napětí baterie | 18 V |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita baterie | 4 Ah |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Indikace potřeby nabití | Ano |
| Šířka | 450 mm |
| Hloubka balení | 435 mm |
| Výška | 435 mm |
| Hloubka | 860 mm |
| Hmotnost včetně balení | 19,7 kg |
| Výška balení | 860 mm |
| Hmotnost | 15,5 kg |
| Šířka balení | 450 mm |
| Nabíječka | Ano |
| Počet baterií v ceně | 2 kusů |
| Balení baterií | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mowers |
|---|---|
| EAN: | 4006825635867 |
| Objem sběrného koše: | 45 l |
| Funkce sečení až ke kraji: | Ano |
| Řezná šířka: | 38 cm |
| Průměr zadních kol: | 22 cm |
| Rychlost otáčení: | 3400 ot/min |
| Model: | Ruční sekačka |
| Maximální oblast sekání: | 450 m² |
| Počet nastavitelných výšek: | 6 |
| Minimální výška řezu: | 2,5 cm |
| Průměr předních kol: | 15 cm |
| Vlastnosti rukojeti: | Sklopný |
| Sběrný koš na trávu: | Ano |
| Typ motoru: | Bezkartáčový |
| Typ nastavení výšky sekání: | Krokový |
| Funkce mulčování: | Ano |
| Maximální výška řezu: | 7,5 cm |
| Ergonomické ovládání: | Ano |
| Seřízení řezací vůle: | Ano |
| Barva: | Červená, Černá |
| Napětí baterie: | 18 V |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita baterie: | 4 Ah |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Indikace potřeby nabití: | Ano |
| Šířka: | 450 mm |
| Hloubka balení: | 435 mm |
| Výška: | 435 mm |
| Hloubka: | 860 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 19,7 kg |
| Výška balení: | 860 mm |
| Hmotnost: | 15,5 kg |
| Šířka balení: | 450 mm |
| Nabíječka: | Ano |
| Počet baterií v ceně: | 2 kusů |
| Balení baterií: | Ano |
