Einhell RASARRO 36/42 (2x5,2Ah) Ruční sekačka Baterie Černá, Červená
Kód: NAKEINKOS0018Detailní popis produktu
Einhell RASARRO 36/42 (2x5,2Ah) Ruční sekačka Baterie Černá, Červená| Typ motoru | Bezkartáčový |
| Průměr zadních kol | 22 cm |
| Barva | Černá, Červená |
| Sběrný koš na trávu | Ano |
| Nastavitelná rukojeť | Ano |
| Maximální oblast sekání | 725 m² |
| Vlastnosti rukojeti | Sklopný |
| Model | Ruční sekačka |
| Indikátor plnosti koše na trávu | Ano |
| Počet koleček | 4 kolo/kola |
| Počet nastavitelných výšek | 6 |
| Funkce sečení až ke kraji | Ano |
| Řezná šířka | 42 cm |
| Ergonomické ovládání | Ano |
| Funkce mulčování | Ano |
| Maximální výška řezu | 7,5 cm |
| Rychlost otáčení | 3400 ot/min |
| Objem sběrného koše | 50 l |
| Minimální výška řezu | 2,5 cm |
| Průměr předních kol | 15 cm |
| Kapacita baterie | 5,2 Ah |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion), Zabudovaná baterie |
| Doba nabíjení | 1,25 h |
| Napětí baterie | 18 V |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Hmotnost | 17,2 kg |
| Výška balení | 419 mm |
| Šířka balení | 903 mm |
| Hmotnost včetně balení | 21 kg |
| Hloubka balení | 474 mm |
| Nabíječka baterie | Ano |
| Včetně mulčovací sady | Ano |
| Včetně baterie | Ano |
| Počet baterií v ceně | 2 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mowers |
|---|---|
| EAN: | 4006825669138 |
| Typ motoru: | Bezkartáčový |
| Průměr zadních kol: | 22 cm |
| Barva: | Černá, Červená |
| Sběrný koš na trávu: | Ano |
| Nastavitelná rukojeť: | Ano |
| Maximální oblast sekání: | 725 m² |
| Vlastnosti rukojeti: | Sklopný |
| Model: | Ruční sekačka |
| Indikátor plnosti koše na trávu: | Ano |
| Počet koleček: | 4 kolo/kola |
| Počet nastavitelných výšek: | 6 |
| Funkce sečení až ke kraji: | Ano |
| Řezná šířka: | 42 cm |
| Ergonomické ovládání: | Ano |
| Funkce mulčování: | Ano |
| Maximální výška řezu: | 7,5 cm |
| Rychlost otáčení: | 3400 ot/min |
| Objem sběrného koše: | 50 l |
| Minimální výška řezu: | 2,5 cm |
| Průměr předních kol: | 15 cm |
| Kapacita baterie: | 5,2 Ah |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion), Zabudovaná baterie |
| Doba nabíjení: | 1,25 h |
| Napětí baterie: | 18 V |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Hmotnost: | 17,2 kg |
| Výška balení: | 419 mm |
| Šířka balení: | 903 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 21 kg |
| Hloubka balení: | 474 mm |
| Nabíječka baterie: | Ano |
| Včetně mulčovací sady: | Ano |
| Včetně baterie: | Ano |
| Počet baterií v ceně: | 2 kusů |
