Esperanza EGP103G podložka pod myš Herní podložka na myš Černá, Zelená
Kód: ARBESPPOD0008Detailní popis produktu
Esperanza EGP103G podložka pod myš Herní podložka na myš Černá, Zelená| Hloubka | 300 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Typ balení | Krabice |
| Barva | Černá, Zelená |
| Komfortní provedení | Ano |
| Povrchové zbarvení | Vzorovaný |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Herní podložka na myš | Ano |
| Materiál | Guma |
| Podložka pod zápěstí | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mouse pads |
|---|---|
| EAN: | 5901299928011 |
| Hloubka: | 300 mm |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Typ balení: | Krabice |
| Barva: | Černá, Zelená |
| Komfortní provedení: | Ano |
| Povrchové zbarvení: | Vzorovaný |
| Protiskluzové nožky: | Ano |
| Herní podložka na myš: | Ano |
| Materiál: | Guma |
| Podložka pod zápěstí: | Ne |
