GIGABYTE B760M DS3H GEN5 základní deska Intel B760 Express LGA 1700 Micro ATX
Kód: PLYGIG1700079Detailní popis produktu
GIGABYTE B760M DS3H GEN5 základní deska Intel B760 Express LGA 1700 Micro ATX| Kompatibilní procesory | Intel® Pentium® Gold, Intel Core i3 12th Gen, Intel® Celeron®, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i5 13th Gen, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i7 14th Gen, Intel Core i3 14th Gen |
| Patice procesoru | LGA 1700 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Podporované patice procesorů | LGA 1700 |
| Typ rozhraní Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Sledování stavu počítače | Water cooling, Ventilátor, Teplota, Napětí |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |
| Čipset základní desky | Intel B760 Express |
| Typ chlazení | Pasivní |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Typ základní desky | Micro ATX |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Typ zdroje | ATX |
| Hloubka | 174 mm |
| Šířka | 244 mm |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.) | 5600 MHz |
| Maximální množství interní paměti na slot | 64 GB |
| Kompatibilita s ECC | ECC a non-ECC |
| Podporované typy paměti | DDR5-SDRAM |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Podporované frekvence paměti | 5200, 5600, 4800, 4400 MHz |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Maximální vnitřní paměť | 256 GB |
| HDCP | Ano |
| Maximální rozlišení | 4096 x 2304 px |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| 2. největší velikost klíče M.2 | 2280 |
| 1. největší velikost klíče M.2 | 2280 |
| 2. nejvyšší generace PCI Express M.2 | 4.0 |
| 1. nejvyšší generace PCI Express M.2 | 4.0 |
| Sloty PCI Express ×16 (Gen 5.x) | 1 |
| Počet slotů M.2 (M) | 2 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Počet podporovaných pevných disků | 4 |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 6 |
| Úrovně RAID | 0, 5, 1, 10 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Podpora RAID | Ano |
| Verze DMI | 2.7 |
| Spínač výmazu BIOSu | Ano |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Počet konektorů ventilátoru CPU | 1 |
| Počet RGB LED konektorů | 3 |
| Počet napájecích konektorů EPS (osmipinové) | 1 |
| Konektor předního panelu | Ano |
| Konektor TPM | Ano |
| Paralelní konektor | Ano |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory | 3 |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Záhlaví sériového portu | 1 |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Počet konektorů SATA III | 4 |
| S/PDIF výstupní konektor | Ano |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 2 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Line-in | Ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů PS/2 | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Počet VGA portů | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Verze HDMI | 2.1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| EAN: | 4719331872793 |
| Kompatibilní procesory: | Intel® Pentium® Gold, Intel Core i3 12th Gen, Intel® Celeron®, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i5 13th Gen, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i7 14th Gen, Intel Core i3 14th Gen |
| Patice procesoru: | LGA 1700 |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Podporované patice procesorů: | LGA 1700 |
| Typ rozhraní Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Sledování stavu počítače: | Water cooling, Ventilátor, Teplota, Napětí |
| Řada čipsetu základní desky: | Intel |
| Čipset základní desky: | Intel B760 Express |
| Typ chlazení: | Pasivní |
| Zvukové výstupní kanály: | 7.1 kanály/kanálů |
| Typ základní desky: | Micro ATX |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Typ zdroje: | ATX |
| Hloubka: | 174 mm |
| Šířka: | 244 mm |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.): | 5600 MHz |
| Maximální množství interní paměti na slot: | 64 GB |
| Kompatibilita s ECC: | ECC a non-ECC |
| Podporované typy paměti: | DDR5-SDRAM |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| Podporované frekvence paměti: | 5200, 5600, 4800, 4400 MHz |
| Počet paměťových slotů: | 4 |
| Bez vyrovnávací paměti: | Ano |
| Typ paměťových slotů: | DIMM |
| Maximální vnitřní paměť: | 256 GB |
| HDCP: | Ano |
| Maximální rozlišení: | 4096 x 2304 px |
| Podpora technologie paralelního zpracování: | Nepodporovaný |
| 2. největší velikost klíče M.2: | 2280 |
| 1. největší velikost klíče M.2: | 2280 |
| 2. nejvyšší generace PCI Express M.2: | 4.0 |
| 1. nejvyšší generace PCI Express M.2: | 4.0 |
| Sloty PCI Express ×16 (Gen 5.x): | 1 |
| Počet slotů M.2 (M): | 2 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x): | 2 |
| Podporované typy úložišť: | HDD & SSD |
| Počet podporovaných pevných disků: | 4 |
| Počet podporovaných úložných jednotek: | 6 |
| Úrovně RAID: | 0, 5, 1, 10 |
| Podporovaná rozhraní úložiště: | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Podpora RAID: | Ano |
| Verze DMI: | 2.7 |
| Spínač výmazu BIOSu: | Ano |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Počet konektorů ventilátoru CPU: | 1 |
| Počet RGB LED konektorů: | 3 |
| Počet napájecích konektorů EPS (osmipinové): | 1 |
| Konektor předního panelu: | Ano |
| Konektor TPM: | Ano |
| Paralelní konektor: | Ano |
| Pin konektor pro RGB LED: | Ano |
| Audiokonektor na předním panelu: | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory: | 3 |
| Konektor ventilátoru procesoru: | Ano |
| Záhlaví sériového portu: | 1 |
| 12V napájecí konektor: | Ano |
| EPS napájecí konektor (8pin): | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): | 1 |
| Počet konektorů SATA III: | 4 |
| S/PDIF výstupní konektor: | Ano |
| Konektor ATX zdroje (24-pin): | Ano |
| Konektory USB 2.0: | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts: | 2 |
| Výstupy pro sluchátka: | 1 |
| Line-in: | Ano |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet portů PS/2: | 1 |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Konektor pro mikrofon (line-in): | Ano |
| Počet VGA portů: | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Verze DisplayPortu: | 1.2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C: | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 3 |
| Verze HDMI: | 2.1 |
